Amsterdam to jedno z najbardziej znanych miast na świecie, jeśli chodzi o związek z kulturą konopi. Nic więc dziwnego, że wiele osób, w tym również celebrytów myśli o otworzeniu w tym mieście własnego coffee shopu. Jednym z takich lokali jest nowy Tyson 2.0, który właśnie otworzył w Amsterdamie były mistrz boksu, Mike Tyson.

Mike Tyson to postać znana na całym świecie z powodu swoich osiągnięć w boksie. Od kilku lat aktywnie działa również w branży konopnej. Mike ma już swoje żelki z THC [edibles] w kształcie ogryzionego ucha. Powstała nawet odmiana marihuany nazwana jego imieniem. Teraz postanowił on rozszerzyć swoje działania i otworzyć swój pierwszy coffee shop w Amsterdamie. Nowy lokal nosi nazwę „Tyson 2.0” i znajduje się w samym centrum miasta pod adresem Spuistraat 222. Lokal jest czynny już od 24 marca!

Baner Reklamowy

Wewnątrz lokalu panuje przytulna atmosfera, z wygodnymi kanapami i fotelami, które zapewniają gościom komfort i relaks. W menu znajduje się szeroki wybór kwiatów z Europy i Kalifornii, w tym odmiana Mike’a Tysona – Mike Tyson OG. Znajdziecie także klasyczny haszysz, iceolatory czy przekąski.

Otwarcie „Tyson 2.0” w Amsterdamie to ważne wydarzenie dla fanów boksu i konopi z całego świata. To nie tylko kolejny przykład na to, że kultura konopi łączy, rozwija się i staje się coraz bardziej popularna, ale również dowód na to, że znane osoby, takie jak Mike Tyson, chcą promować pozytywne podejście do substancji zawierających cannabis.

Jeśli jesteś planujesz wybrać się do Amsterdamu i planujesz zwiedzać coffee shopoy, to z pewnością warto odwiedzić „Tyson 2.0”.