Sobotnia noc w gminie Kolno okazała się niezapomnianą przygodą dla jednego z uczestników odbywającego się tam wesela. Młody imprezowicz nieświadomie wtargnął do cudzego domu i jak gdyby nigdy poszedł spać. Znaleziono również marihuanę, która do niego należała.

Cała historia zaczęła się od zgłoszenia dotyczącego nietrzeźwego mężczyzny, który wtargnął do cudzego domu na terenie gminy Kolno. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, zastali zaniepokojonych domowników, oraz wspomnianego, nieznanego mężczyznę, który spał już smacznie w jednym z pokoi.

Baner Reklamowy

– Zgłaszający oświadczyli, że drzwi do domu nie były zamknięte na klucz. Wewnątrz nic nie zginęło i nie zostało uszkodzone. 19-latek powiedział policjantom, że nie pamięta jak się tam znalazł, wie jedynie, że był wcześniej na weselu

– poinformowali policjanci z Kolna.

To nie koniec problemów młodego chłopaka

Ta noc była długa, ponieważ nie był to koniec przykrych przygód młodego mężczyzny. Po odwiezieniu 19-latka do komendy, policjanci ponownie otrzymali kolejne zgłoszenie z tego samego adresu.

Domownicy znaleźli pudełko z marihuaną, które miało należeć do młodego mężczyzny. Przyznał on, że jest to jego własność, oraz oświadczył, że jest to susz medycznej marihuany. Twierdził, że łagodzi jego dolegliwości.

– Zgłaszający znalazł w pokoju, w którym spał nieznany im mężczyzna pudełko z zawartością suszu roślinnego. 19-latek przyznał, że to pudełko jest jego własnością. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi zabezpieczyli znalezioną substancję do badań. Po otrzymaniu wyników, zostanie ustalony zakres odpowiedzialności 19-latka

– oświadczyło KPP Kolno.

Ta historia stanowi przypomnienie o znaczeniu odpowiedzialnego spożywania alkoholu oraz konsekwencjach i potencjalnych skutkach związanych z jego nadużywaniem. Alkohol, zwłaszcza spożyty w nadmiarze, może prowadzić do nieprzewidywalnych zachowań, dlatego powinien być spożywany odpowiedzialnie i z umiarem.