Podczas czerwcowej debaty prasowej związanej finałami NBA, The Game zdradził na swoim instagramie, że stworzył odmianę, którą nazwał na cześć LeBrona Jamesa.

Debata Michaela Jordana i LeBrona Jamesa głównie dotyczyła wysokich statystyk LeBrona, oraz faktu, że udało mu się osiągnąć bardzo wiele z dużo mniej wspierającym zespołem, niż klasyczny skład Chicago Bulls, w którym grał Michael. Ale naszą uwagę skupia to, co podczas debaty na swoim instagramie opublikował znany raper – The Game.

The Game za pośrednictwem instagrama udostępnił kilka bardzo interesujących wiadomości. Jedną z nich jest ujawnienie nowego szczepu. Ale to nie jest jakaś tam zwykła odmiana. Ma to być zupełnie nowa, ekskluzywna odmiana marihuany, której inspiracją jest styl LeBrona Jamesa, znanego koszykarza ligi NBA.

Zgodnie z postem The Game’a, nowy szczep nazywać się będzie „LA” Bron James. Najwyraźniej nazwa ma kilka kluczowych znaczeń. Oczywiście jest to gra słów powiązana z nazwiskiem Jamesa, ale sam fakt dodania członu „LA” jest prawdzią tajemnicą.

Baner Reklamowy

W związku z przegraną 4:0 z Golden State Warriors w finałach NBA, dużo mówiono o opuszczeniu klubu Cleveland przez LeBrona. W rezultacie zespoły w całym kraju próbują zwerbować gwiazdę do swoich klubów, w tym także LA Lakers do którego już należał.

The Game powiedział, że nazwa nowej odmiany ma być sposobem uhonorowania LeBrona oraz drużyny LA lakers. Jest to też cicha próba przekonania LeBrona, aby ten powrócił do Lakersów.

„Zainspirowałem się głosem swojego miasta i jego prób doprowadzenia króla Jamesa do Lakersów”

– Tłumaczy The Game

„LA” Bron James w aptekach

Jak dotąd nie opublikowano zbyt wielu szczegółów na temat nowego szczepu. Na przykład nie jest jasne, czy jest to sativa, indica, czy hybryda. Podobnie z informacjami o tym, jakie szczepy zostały użyte do stworzenia odmiany „LA” Bron James.

Na zdjęciu opublikowanym przez The Game’a, pąki zdecydowania noszą odcienie purpury, co zdradza, że właśnie szczep o takim fenotypie jest kluczowym elementem w tworzeniu „LA” Bron James’a.

Od 4 Lipca odmiana dostępna jest w wybranych punktach dystrybuujących medyczną marihuanę, więc aby spróbować tego szczepu, trzeba mieć duże szczęście, a chętnych nie brakowało i nie brakuje.

Jest to najnowsze posunięcie związane z konopiami indyjskimi przez The Game, który od pewnego czasu działa w branży legalnej marihuany.

Trees By Game

Firma produkująca konopie i należąca do The Game’a nazywa się Trees By Game. Firma wydała szereg produktów z konopi indyjskich. Jedną z najbardziej godnych uwagi była linia napojów lemoniadowych zawierających THC. Napoje nazywają się G Drinks.

Wraz z The Gamen na rynku konopnym pojawiło się wielu innych znanych raperów, którzy postanowili zainwestować w legalną marihuanę. Freddie Gibbs również opracował swój własny szczep o nazwie Freddie Kane OG.

Oczywiście jednym z takich graczy jest Snoop Dogg, który od zawsze kojarzony był z marihuaną. Zaangażował się nawet w przedsięwzięcia w Kanadzie.

Wiz Khalifa również posiada sporą firmę produkującą marihuanę. Wyprodukował linię własnych szczepów i innych produktów z konopi indyjskich.