W zeszły weekend gościliśmy na największych w Europie targach konopnych – Spannabis 2019, gdzie zobaczyć mogliśmy wystawców z całego świata, którzy przyjechali zaprezentować swoje nawozy, nasiona, akcesoria ogrodnicze czy sprzęt służący do konsumpcji fajkowego ziela, wróć tam razem z nami i sprawdź fotorelację z tego wydarzenia!

Baner Reklamowy

Spannabis rozpoczął się już w czwartek od obchodów ICBC (Międzynarodowej Konferencji Biznesu w Sektorze Konopi), wydarzenia B2B par excellence w branży konopi, który stanowi jeden z kluczowych momentów w rocznym programie w tym sektorze. W tym dniu odbył się również koncert Damiana Marleya, który interesuje się legalizacją marihuany oraz jej przemysłem.

Jak widać zainteresowanych nowinkami z konopnego świata nie brakuje. Przybyła naprawdę ogromna liczba uczestników – póki co organizatorzy nie zdradzili ile osób gościło na tegorocznym, ale na swoim fanpage organizatorzy piszą, że padł rekord.

Nasza fotorelację postanowiliśmy podzielić na dwie części; ogrodniczą i tą związaną z konsumpcją konopi. Zacznijmy więc od tej pierwszej, związanej z uprawą.

Serdecznie pozdrawiamy załogę Royal Queen Seeds i dziękujemy za gościnę!

Na stoisku CANNA mogliśmy dokładnie sprawdzić swoje kwiatuszki pod mikroskopem.

Kilka fotek ogólnych i przeskakujemy na część rekreacyjno – konsumpcyjną…

Nasz człowiek w akcji podczas kręcenia ujęć do videorelacji, którą już niebawem otworzymy kanał YouTube 420Polska!

Straty choć bolą, to jakieś muszą być…

Do zobaczenia za rok!