W tym mroźnym okresie zapraszamy na wirtualną podróż do gorącej Tajlandii! W ubiegłym tygodniu członek naszej ekipy odwiedził wydarzenie jakim jest Thai High Convention, którego celem było wspólne celebrowanie wprowadzenia w Tajlandii legalizacji oraz integracji ludzi wchodzących w legalny konopny biznes.

W styczniu 2022 roku zmieniło się Tajlandzkie prawo dotyczące posiadania, uprawy czy sprzedaży marihuany rekreacyjnej. Od tamtej pory na ulicach miast pojawiają się sklepy oferujące wysokiej jakości trawkę. Rozwijają się domowe i licencjonowane uprawy, importuje się również susz zza granicy, np. USA. Społeczność jak i konopny biznes rozwijają się tam naprawdę bardzo dynamicznie.

Baner Reklamowy

Thai High Convention 2022 – Tajlandzkie targi konopne

Thai High Convention 2022 to dwudniowy festiwal, który powstał z myślą o integracji konopnych przedsiębiorców oraz uczczenie niedawno wprowadzonych zmian prawnych, dzięki którym Tajlandia w mgnieniu oka stała się bardzo ciekawym kierunkiem związanym również z turystyką „420Travel”, czyli opartą o marihuanę rekreacyjną.

Nasz przyjaciel Karol wraz ze swoją małżonką – Tajką – ma szczęście zamieszkiwać Tajlandię, a dokładniej miejscowość Chiang Mai, gdzie w ubiegłym tygodniu odbywał się festiwal Thai High Convention 2022. Dzięki Karolowi w formie fotorelacji możemy przedstawić wam, jak konopne eventy wyglądają w gorącej Tajlandii.

Podczas wydarzenia można było spotkać wystawców i prelegentów z całego świata. Były stoiska z systemami uprawowymi, oświetleniem, akceosriami dla palaczy, dmuchanie bong na żywo, stoiska z marihuaną rekreacyjną jak i olejkami CBD. Nasiona, klony… Było po prostu wszystko, a w tle towarzyszyła muzyka DJ’ów dbających o dobry nastrój gości i wystawców.

To byłoby na tyle jeśli chodzi o wirtualną przechadzkę przez Thai High Convention 2022, z pewnością Karol zajrzy tutaj podczas kolejnej edycji, ale już niebawem przygotujemy dla was również kolejny artykuł z serii 420 Travel, w którym pokażemy wam jak wyglądają Tajlandzkie sklepy oferujące marihuanę. Do zobaczenia!