Konopie na szczycie ekonomicznym w Davos
Konopie na szczycie ekonomicznym w Davos
Reklama na 420 Polska

W trakcie zakończonego kilka dni temu Światowego Forum Gospodarczego w szwajcarskim Davos, w pewnym barze rozdawano m.in.  czekoladowe batoniki z konopnym ekstraktem, donosi CNBC. W taki sposób przedstawiciele branży konopnej starali się przyciągnąć nowych klientów i inwestorów.

Nie opublikowano nazwy ani nie podano adresu lokalu. Zaznaczono, że jest to mały bar na nabrzeżu. Standardowo odwiedzający w ofercie lokalu znajda takie pozycje jak piwo, mocniejsze napoje alkoholowe czy przekąski. A ostatnio także darmowe słodkości z zawartością konopnego ekstraktu.

Promocja produktów konopnych

W lokalu mozna było znaleźć darmowe czekoladowe batoniki oraz małe butelki z olejem słonecznikowym. Oba produkty zawierają ekstrakty konopne i cieszyły się spora popularnością wśród odwiedzających. Wielu odwiedzających w bar w trakcie trwania szczytu, przychodziło do baru tylko po darmowe próbki. Ci, którzy zostawali troche dłużej mieli okazje posłuchać przedstawicieli branży konopnej, którzy reklamowali tam swój produkt. W ten sposób starali przyciągnąć potencjalnych inwestorów wśród uczestników dorocznego Światowego Forum Ekonomicznego.

Reklama na 420 Polska

Konopna czekolada rozdawana w Davos.

W ciągu ostatnich lat, przemysł konopny bardzo się rozwinął. Rozwój tego sektora bardzo napędza ogólnoświatowy trend legalizacji marihuany oraz odkrycie, że za sporą część pozytywnych efektów zażywania konopi odpowiada niepsychoaktywne CBD.

 

 

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska