28-latek z Bydgoszczy został zatrzymany przez policję za posiadanie środków odurzających. Policjanci poczuli zapach marihuany przechodząc obok mężczyzny odśnieżającego auto.

Baner Reklamowy

Mężczyzna zamieszkujący Bydgoszcz został zatrzymany przez policjantów na parkingu, zaraz po tym jak podczas kontroli wypadły mu woreczki z zielonym suszem.

Oczywiście zatrzymanie nie było przypadkiem, ponieważ już wcześniej kryminalni uzyskali informacje, że w mieście będą przewożone środki odurzające i natychmiast wytypowali podejrzanego. Mężczyzna został namierzony na jednym z parkingów, podczas gdy odśnieżał swój samochód. Podczas legitymowania poczuli charakterystyczną woń marihuany, więc przystąpili do przeszukania, właśnie wtedy z nogawki mężczyzny wypadł woreczek z zielonym suszem, drugi woreczek ukryty miał za paskiem spodni. Kolejne 2 woreczki oraz wagę elektroniczną znaleziono w mieszkaniu 28-latka.

Badania narkotesterem potwierdziły, że ujawniony susz to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do aresztu. Postawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. sąd zastosował wobec 28-latka policyjny dozór, zobowiązując go stawiennictwa w jednostce policji pięć razy w tygodniu. Ma też zakaz opuszczania kraju.