Kali odzyskał marihuane
Kali odzyskał zarekwirowaną przez policję marihuanę
Reklama na 420 Polska

Znany raper Kali odzyskał medyczną marihuanę, która została mu zarekwirowana przez policję dwa miesiące temu. Prawdopodobnie to pierwsza w naszym kraju sytuacja, w której udało się odzyskać zarekwirowany susz.

Dwa miesiące temu jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce – Kali – miał nieprzyjemny incydent z policją, podczas którego została mu zarekwirowana medyczna marihuana. Artysta jest jednym z wielu pacjentów w naszym kraju, którzy stosują marihuanę w celach terapeutycznych i medycznych.

Niestety mimo zapewnień Kaliego o tym, że jest pacjentem upoważnionym do posiadania przy sobie suszu medycznej marihuany funkcjonariusze postanowili zarekwirować susz, co argumentowali analizą, która ma potwierdzić, że jest to susz medycznej marihuany.

Reklama na 420 Polska

Jak tłumaczy adwokat Kaliego – Stelios Alweras – policjanci nie potrafili stwierdzić, czy zarekwirowany susz jest suszem medycznej marihuany.

„Policja zweryfikowała czy stężenie THC się zgadza, czy pacjent leczy się odpowiednią kompozycją kannabinoidów i uznała, że nie może ustalić, czy jest to legalny czy nielegalny susz” – skomentował sytuację Stelios Alewras.

Całą sytuację, którą Kali przedstawił na swoim instagramowym story. Zachęcamy również do śledzenia bloga Steliosa – NaWlasnyUzytek.com.

Bardzo cieszy nas finał tej sprawy, mamy ogromne nadzieję, że po tej sytuacji lawinowo zaczną pojawiać się informację o podobnych zakończeniach smutnych przygód związanych z posiadaniem medycznej marihuany.

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska