Znany raper Kali odzyskał medyczną marihuanę, która została mu zarekwirowana przez policję dwa miesiące temu. Prawdopodobnie to pierwsza w naszym kraju sytuacja, w której udało się odzyskać zarekwirowany susz.

Dwa miesiące temu jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce – Kali – miał nieprzyjemny incydent z policją, podczas którego została mu zarekwirowana medyczna marihuana. Artysta jest jednym z wielu pacjentów w naszym kraju, którzy stosują marihuanę w celach terapeutycznych i medycznych.

Baner Reklamowy

Niestety mimo zapewnień Kaliego o tym, że jest pacjentem upoważnionym do posiadania przy sobie suszu medycznej marihuany funkcjonariusze postanowili zarekwirować susz, co argumentowali analizą, która ma potwierdzić, że jest to susz medycznej marihuany.

Jak tłumaczy adwokat Kaliego – Stelios Alweras – policjanci nie potrafili stwierdzić, czy zarekwirowany susz jest suszem medycznej marihuany.

„Policja zweryfikowała czy stężenie THC się zgadza, czy pacjent leczy się odpowiednią kompozycją kannabinoidów i uznała, że nie może ustalić, czy jest to legalny czy nielegalny susz” – skomentował sytuację Stelios Alewras.

Całą sytuację, którą Kali przedstawił na swoim instagramowym story. Zachęcamy również do śledzenia bloga Steliosa – NaWlasnyUzytek.com.

Bardzo cieszy nas finał tej sprawy, mamy ogromne nadzieję, że po tej sytuacji lawinowo zaczną pojawiać się informację o podobnych zakończeniach smutnych przygód związanych z posiadaniem medycznej marihuany.