Medyczna Marihuana Spectrum Therapeutics Red no. 2
Medyczna marihuana ponownie dostępna w polskich aptekach

Firma Canopy Growth Polska wydała oficjalne oświadczenie, które mówi o możliwości nabyciu medycznego suszu Red No. 2 (Lemon Skunk) aż dwadzieścia procent taniej.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, firma Canopy Growth Polska, która odpowiedzialna jest za dystrybucję medycznej marihuany pod marką Spectrum Therapeutics suszu Red Np. 2 (Lemon Skunk) o numerze seryjnym: R2N9282F0-1R1 będzie dystrybuowany z hurtowni do aptek z 20% rabatem, co powinno przełożyć się na końcową cenę suszu. Promocja potrwać ma do końca października 2020 roku lub wyczerpania zapasów tej serii.

Susz Red No. 2 dostępny jest w opakowaniach zawierających 5 gramów suszu, który dostępny jest na receptę, którą wypisać może każdy lekarz z wyjątkiem weterynarzy.

Jeśli nie wiesz, która apteka posiada na stanie susz Red No. 2, możesz sprawdzić dostępność w serwisie gdziepolek.

Komentarze

Komentarze

1 KOMENTARZ

  1. No w końcu się to rusza. Mam nadzieję, że lekarze też przestaną być obesrani i zaczną przepisywać medyczną marihuanę jak każdy inny lek. Nie ma się co napalać, ale Polska ma naprawdę duże szanse, by stać się poważnym graczem na rynku wszelkich kannabinoidów. Oby tak dalej!

Comments are closed.