Doja Exclusive – tę markę znają wszyscy koneserzy dobrego zioła. Właśnie dla nich firma otworzyła w Barcelonie swój pierwszy w Europie cannabis social club. Kolejnym miastem, w którym otworzy się ich punkt będzie Amsterdam.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek związanych z rekreacyjną marihuaną w USA – Doja Exclusive – podbija europejski rynek! Jest to wspaniała informacja dla miłośników tzw. Cali Weed, którzy cenią sobie zioło oferowane przez tę firmę. Ich flagowe odmiany, takie jak RS11 (Rainbow Sherbert 11) czy Zoap, zyskały uznanie koneserów na całym świecie.

Baner Reklamowy

Doja Pak / Exclusive podbija Europejski rynek

Twórcą marki Doja Pak / Exclusive jest niejaki Ryan Barthomolew (znany pod pseudonimem Doja), którego świetną historie już wcześniej przytaczaliśmy na łamach naszego magazynu.

Doja współpracuje z najlepszymi growerami i breederami w Kalifornii, dzięki czemu oferowane przez nich odmiany są tak wyjątkowe i doceniane przez koneserów na całym świecie. Kilka dni temu firma otworzyła drzwi swojego konopnego klubu w Barcelonie!

Otwarcie klubu Doja Exclusive w Barcelonie (zrzut ekranu z relacji profilu Doja.Pak)

My już zaznaczyliśmy sobie tę lokalizację, jako obowiązkowy punkt przy naszej kolejnej wizycie w Barcelonie. Ale to nie koniec pozytywnych informacji związanych z rozwojem marki Doja Exclusive w Europie.

doja club bcn
Otwarcie klubu Doja Exclusive w Barcelonie (zrzut ekranu z relacji profilu Doja.Pak)

Coffee Shop Doja Exclusive w Amsterdamie

W sieci pojawiły się również informacje na temat planów rozwoju firmy na rynku Europejskim. Głupim byłoby oczywiście pominąć w tej kwestii takie miasto, jakim jest Amsterdam.

Właśnie tam, w 2024 roku ma pojawić się kolejny na mapie Europy lokal marki Doja Exclusive. Informacja ta została potwierdzona również przez samego Doja na jego instagramie.

Tak więc jak widzimy, firma nie zwalnia tępa rozwoju, a my po cichu liczymy, że wkrótce, dzięki nadchodzącym u naszych niemieckich sąsiadów zmianom prawnym, będziemy mieli szansę odwiedzić również klub Doja Exclusive w Berlinie.