Prawdopodobnie już od przyszłego tygodnia do aptek trafią cztery nowe pozycje medycznego suszu konopi. Podmiotem odpowiedzialnym za ich import jest spółka CanPoland.

O spółce CanPoland S.A. i ich planowanej akcji crowdfundingowej wspominaliśmy już z początkiem 2021 roku.

Baner Reklamowy

Firma już w marcu tego roku wprowadziła do aptek swój ekstrakt do stosowania drogą pokarmową, jednak jak zdradził nam mgr. farm. Bartłomiej Zalewa, znany pod pseudonimem Konopny Farmaceuta, już w przyszłym tygodniu do listy odmian dostępnych w polskich aptekach, dołączyć ma również susz spółki CanPoland.

Dwie nowe odmiany medycznej marihuany

Na apteczne półki trafić mają dwie odmiany, wśród nich jest także Gorilla Glue#4, która jest już dostępna dzięki firmie Four 20 Pharma. Mamy nadzieję, że jakość suszu oferowanego przez CanPoland dorówna obecnej już na rynku, konkurencyjnej pozycji o tej samej zawartości kannabinoidów.

Drugą pozycją, która bardzo skupia nasze zainteresowanie jest Shishkaberry, ponieważ jest to odmiana, którą bardzo dobrze wspominamy z krzyżówek naszego konopnego kolegi.

Poniżej zamieszczamy grafiki informacyjne dotyczące obu suszy, które wkrótce pojawią się w aptekach.

Prawdopodobnie w opisie na grafice odmiany Gorilla Glue#4 wkradł się błąd, bo jest to oczywiście odmiana o dominacji genów indica,

Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej kliniki konopnej, która poprowadzi twoją terapię medyczną marihuaną, koniecznie zajrzyj na KonopnyMed!