Włodzimierz Czarzasty, lider SLD został zapytany przez Roberta Mazurka podczas rozmowy w radiu RMF FM, co sądzi na temat legalizacji marihuany w Polsce.

Na wstępie Robert Mazurek, redaktor „Porannych rozmów RMF” wspomniał, że „walenie wiadrem” jest zabawnym grypsem, polityk stanowczo poprawił redaktora powtarzając „walić wiadro”, na co redaktor odparł – to już wasza lewicowa tajemnica, co wy tam robicie.

Baner Reklamowy

lider SLD o legalizacji marihuany

Według lidera partii Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w Polsce powinna nastąpić depenalizacja niewielkich ilości marihuany na użytek własny.

„Robert Biedroń jest jest zwolennikiem legalizacji marihuany, Adrian Zandberg również. Ja zbliżam się do tego, że powinna nastąpić depenalizacja posiadania niewielkiej ilości marihuany”

– tłumaczył poseł Czarzasty

Podczas rozmowy z dziennikarzem, polityk przyznał również, że jest z innego pokolenia, nigdy nie palił marihuany, za to pił wódkę.

„Piłem wódkę. Co to za tajemnica, jedyny alkohol jaki piłem to wódka. Syn chłopa, wie pan”

– stwierdził lider SLD.

Po za tematem legalizacji marihuany poruszono również temat kandydowania na stanowisko wicemarszałka Senatu. Zachęcamy do przesłuchania całej rozmowy!