Na konopnej mapie Barcelony pojawiło się nowe miejsce – nietypowa piekarnia, w której królują konopie. Wake & Bakery to połączenie miłości do konopi oraz pasji gotowania. Chef kuchni dba o wszystkie detale, tworzy autorskie przepisy, jak również korzysta z tych bardziej tradycyjnych wzbogacając je o konopie. Będąc w Barcelonie musieliśmy udać się tam z wizytą!

Wake & Bakery od samego wejścia wita wspaniałym zapachem i wszędzie roztacza się zielona aura.

Baner Reklamowy

Cała lada wypełniona jest produktami, na których widok cieknie ślinka…

W piekarni królują wypieki z dodatkiem konopi, od których można dostać konopnego zawrotu głowy, wybór bowiem jest tak bardzo szeroki, że trudno się zdecydować. Można znaleźć tam praktycznie wszystko, zaczynając od tiramisu, ciast, ciasteczek, uroczych kulek mocy.

W tej konopnej piekarni znajdziemy nie tylko słodkie wypieki, ale również pizzę czy chleb.

Chef kuchni bazuje na naturalnych produktach konopnych takich jak mąka, nasiona, olej, a dla wzmocnienia i podkreślenia charakterystycznego zapachu konopi używa terpenów.

Jeśli wybieracie się na wakacje do Barcelony koniecznie wpadnijcie do Wake & Bakery, aby osobiście posmakować konopnych wypieków i napić się wyśmienitej kawy. (ps to również znakomite miejsce na gastrofazę..)  Znajdziecie tam również szeroką gamę produktów konopnych – mąkę, nasiona, a także olejki eteryczne Cali Terpenes.

Cieszymy się bardzo, że takie miejsca powstają i mamy również nadzieję, że niedługo pojawi się taki lokal na polskiej mapie konopnej!