Morawiecki zasypany pytaniami internautów o legalizację marihuany.
Morawiecki zasypany pytaniami internautów o legalizację marihuany.
Reklama na 420 Polska

Premier Mateusz Morawiecki, w komentarzach pod jednym ze swoich postów na Facebooku został zasypany przez internautów pytaniami dotyczącymi legalizacji marihuany w Polsce.

Wszystko zaczęło się od postu Wolnych Konopi, w którym organizacja zwróciła się do swoich odbiorców z prośbą o to, by każdy z nich zadał pod ostatnio dodanym postem na fanpage ministra Mateusza Morawieckiego pytanie, na temat tego, co sądzi on o legalizacji i opodatkowaniu marihuany w naszym kraju.

https://www.facebook.com/MorawieckiPL/videos/377501056271704/

Reklama na 420 Polska

„Polska to moja pasja, a media społecznościowe to doskonałe miejsce, żeby o Niej rzeczowo rozmawiać. Obiecuję, że będę tutaj dawał preteksty do takiej twórczej rozmowy. O Polsce, o Górnym Śląsku, o przyszłości”

– napisał na swoim Facebooku premier Morawiecki.

Internauci nie musieli długo szukać pretekstu i przystąpili do działania, w komentarzach pod postem ministra przeważnie przeczytamy zapytania dotyczące dekryminalizacji posiadania lub opodatkowania marihuany, podawane są pozytywnych przykładów krajów, w których nastąpiła już chociaż depenalizacja.

To tylko część komentarzy, które możemy znaleźć praktycznie pod każdym z ostatnio dodanych przez niego postów.

Niestety do tej pory nie pojawiła się żadna odpowiedź ze strony premiera, być może wyczuł on, że jest to sprowokowana sytuacja. Przypomnijmy też, że jak sam podkreślił premier Morawiecki, jest przeciwnikiem jakichkolwiek używek.

 „Co do marihuany, jestem dość ortodoksyjnym przeciwnikiem wszystkich narkotyków „

– tłumaczył w wywiadzie na antenie Radia Maryja w 2017 roku .

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska