Pewien młody mężczyzna ze stanu Idaho stał się celem policji po zamieszczeniu nietypowego postu na Facebooku – oferował koncentrat z marihuany na facebooku w zamian za dostarczenie jedzenia z McDonald’s.

Baner Reklamowy

22-letni mężyczyzna na swoim facebooku opublikował post, w którym oferował Oferował koncentrat z marihuany na facebooku w zamian za dostarczenie jedzenia z McDonalda lub Burger Kings.

 „Yo if anyone in IF wants to bring me McDonald’s or Burger King rn I’ll give you a gram of wax straight up”. – taki właśnie wpis zamieścił na swojej tablicy 22-letni Brian Jaws Starliper. W wolnym tłumaczeniu oznacza to po prostu: „Yo, jeżeli ktokolwiek chciałby przynieść mi McDonalda lub Burger Kinga w tej chwili, to dam mu gram koncentratu wax

Pod postem wybuchła gorączka komentarzy z różnego typu pytaniami, począwszy od tego co konkretnie życzy sobie Brian, aż do komentarzy negujących jego bezmyślny post.

Brian złożył nawet konkretne zamówienie, pod jednym komentarzy dotyczących jego zachcianek odpisał:

“Double Quarter Pounder, średnie frytki, duże frytki i 2 duże napoje gazowane”.

Po czym dodał jeszcze:

“Nie wiem, ile to będzie kosztowało, ale jestem zbyt leniwy, żeby wstać i pójść do McDonald’s.

Policja bardzo szybko dostała informacje o niecodziennym wpisie Briana i natychmiast złożono mu wizytę. Prawdopodobnie ktoś zgłosił popełnienie przestępstwa przez 22-latka.

Funkcjonariusze natychmiast uzyskali nakaz przeszukania domu, w którym znaleźli nie tylko 10 gramów koncentratu z marihuany, ale także gram kokainy.

Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem posiadania nielegalnych środków oraz zamiar sprzedaży środków kontrolowanych.