MedTainer to bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych grinder. Stał się rozchwytywany za sprawą… medycznej marihuany! W USA ten młynek dają każdemu pacjentowi, który przychodzi kupić ziele do tzw. dispensaries, czyli specjalnych punktów realizujących recepty na medyczną marihuanę. Młynek ten pozycjonowany jest jako ,,specjalistyczny gadżet medyczny”.

O co tyle szumu?

MedTainer to w zasadzie nie tylko młynek, ale także praktyczny pojemniczek do przechowywania suszu. Co go wyróżnia? Ten 3 częściowy gadżet został wykonany z wysokiej jakości plastiku, a wykończenie jest tak precyzyjne, że młynek nie przepuszcza zapachów, więc nikt w Twoim pobliżu nie zorientuje się, że masz przy sobie nieco suszu. Pojemniczek jest (zgodnie z obietnicą producenta) także wodoszczelny. Na pewno przyda się latem, gdy wskakując do basenu zapomnisz wyciągnąć zioło z kieszeni.

grinder-boite-hermetique-medtainerZmieli nawet ziarna kawy?

Młynek jest plastikowy, dlatego jest bardzo lekki. To jego duża zaleta. Pozornie młynek nie wygląda na zbyt solidny, ale okazuje się, że to tylko pozory. W sieci krążą nagrania, na których widać, że grinder radzi sobie nawet z… ziarnami kawy! Wygląda to imponująco, ale my jeszcze nie odważyliśmy się sprawdzić, czy to prawda. Jeśli się skusicie koniecznie dajcie znać!

 

Baner Reklamowy

 

 

Hit z USA teraz także w Polsce

W Stanach te młynki to fenomen. Sprawdźcie sami wpisując w YouTube ,,MedTainer”. Traficie na kopalnię recenzji, vlogów, testów tego niepozornego pojemniczka. Póki co w Polsce MedTainery można dostać w nielicznych sklepach internetowych (np. www.pestkomania.pl).

maxresdefault