WeedPillows to jeden z flagowych produktów polskiej marki kusHaze, który sukcesywnie podbija serca co raz szerszego grona fascynatów tematycznych gadżetów. W dzisiejszym artykule z serii „420 Gadżety” przyjrzymy się dokładniej tym ciekawym poduszeczkom, które niedawno zagościły również w naszej redakcji.

Każda z poduszek WeedPillows to staranie odwzorowany kształt odzwierciedlający kwiat marihuany, który został wyselekcjonowany przez załogę firmy w celu sfotografowania i odwzorowania go w formie poduszki.

Baner Reklamowy

W aktualnie dostępnej kolekcji firma kusHaze wykorzystała kwiaty takich odmian jak Pineapple Express, Blackberry Kush oraz Gelato. Każda z poduszeczek posiada inny odcień oraz unikatowy kształt – warto również zaznaczyć, że jest to pierwsza kolekcja, która może okazać się gratką dla kolekcjonerów w przyszłości, ponieważ z tego co udało nam się dowiedzieć już od stycznia 2022 roku do produkcji trafić ma zupełnie nowa kolekcja.

Dlaczego WeedPillows to świetny wybór?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, że poduszeczki WeedPillows są w całości produkowane w Polsce. Począwszy od fotografii kwiatów, poprzez ich obróbkę, dobór odpowiednich antyalergicznych materiałów najwyższej jakości, aż po pakowanie ich w wielkie, foliowe torby z zamkiem imitujące tak zwane „samarki”, które również szyte są w naszym kraju. Ale nie martw się, nie musisz nabywać całego zestawu jeśli nie każda z poduszek przypada ci do gustu. Producent przewidział możliwość zakupienia pojedynczych poduszek, ale jak powszechnie wiadomo – razem raźniej!

Poduszeczki topy WeedPillows cechuje wyjątkowa sprężystość – są bardzo mięciutkie, ale nie odkształcają ani nie ubijają się – nawet po długiej drzemce ich kształt powraca do pierwotnej formy! Każda z poduszek wykończona jest małą metką z nazwą odmiany oraz logo producenta – ale spokojnie, metka nie rzuca się w oczy, jest bardzo delikatna i nie przeszkadza ona w użytkowaniu.

Dla kogo dedykowane są poduszki WeedPillows?

Oczywiście dla wszystkich, których pasjonuje konopny klimat! Są znakomitym pomysłem na prezent dla osoby, która uwielbia konopne gadżety. Można wykorzystać je jako ozdoby dodające klimatu w twoim prywatnym pokoju, wspólnym chill roomie twojej ekipy, na eventach i imprezach konopnych, czy chociażby sklepie oferującym produkty konopne i akcesoria dla palaczy. Poduszeczki WeedPillows z pewnością znalazłyby również swoje miejsce w jakimś skateshopie czy sklepach street wearowych.

W naszej redakcji korzystamy z poduszeczek już od kilku miesięcy i naprawdę jesteśmy zadowoleni z jakości ich wykonania. Przede wszystkim cieszy nas fakt, że możemy wesprzeć polską markę poprzez zakup polskiego produktu, ale również cieszy nas każda chwila relaksu w towarzystwie tych mięciutkich i przyjemnych w dotyku podusi.