Znana z dowozu posiłków firma Uber Eats wprowadziła do swojej oferty wyjątkową usługę, która umożliwia pełnoletnim użytkownikom z Ontario zamówienia w aplikacji swojej ulubionej odmiany zioła.

Mimo, że Kanadyjskie prawo uznało w 2018 roku stosowanie konopi indyjskich za legalne, to wciąż dostarczanie jej wiąże się z łamaniem prawa. Usługa firmy Uber Eats obejmować będzie jedynie Ontario i jak na razie firma nie zdradza informacji czy z tej opcji będą mogli skorzystać konsumenci w pozostałych częściach kraju.

Baner Reklamowy

W aplikacji będą dostępne tylko produkty firmy Tokyo Smoke. Nowatorskie rozwiązanie pozwoli zamówić marihuanę przez aplikację, a następnie będzie można odebrać ją w ciągu godziny.

Korzystając z aplikacji każdy użytkownik będzie musiał oczywiście zweryfikować swój wiek. Uber Eats tłumaczy, że dzięki współpracy z Tokyo Smoke dorośli będą mogli kupować bezpieczną i legalną marihuanę, co pomoże zwalczać czarny rynek.

Myślimy, że to wspaniały pomysł, który nakręci biznes Ubera jeszcze bardziej. Dlaczego? Ponieważ nie ma to jak dobre gastro, po dobrym buszku!