Marihuana w aplikacji Uber Eats
Marihuana w aplikacji Uber Eats
Reklama na 420 Polska

Znana z dowozu posiłków firma Uber Eats wprowadziła do swojej oferty wyjątkową usługę, która umożliwia pełnoletnim użytkownikom z Ontario zamówienia w aplikacji swojej ulubionej odmiany zioła.

Mimo, że Kanadyjskie prawo uznało w 2018 roku stosowanie konopi indyjskich za legalne, to wciąż dostarczanie jej wiąże się z łamaniem prawa. Usługa firmy Uber Eats obejmować będzie jedynie Ontario i jak na razie firma nie zdradza informacji czy z tej opcji będą mogli skorzystać konsumenci w pozostałych częściach kraju.

W aplikacji będą dostępne tylko produkty firmy Tokyo Smoke. Nowatorskie rozwiązanie pozwoli zamówić marihuanę przez aplikację, a następnie będzie można odebrać ją w ciągu godziny.

Reklama na 420 Polska

Korzystając z aplikacji każdy użytkownik będzie musiał oczywiście zweryfikować swój wiek. Uber Eats tłumaczy, że dzięki współpracy z Tokyo Smoke dorośli będą mogli kupować bezpieczną i legalną marihuanę, co pomoże zwalczać czarny rynek.

Myślimy, że to wspaniały pomysł, który nakręci biznes Ubera jeszcze bardziej. Dlaczego? Ponieważ nie ma to jak dobre gastro, po dobrym buszku!

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska