Babcia Gandzia
Babcia Gandzia z Torunia zatrzymana. 68-latka posiadała 260 gramów marihuany

Babcia Gandzia z Torunia zatrzymana. 68-letnia kobieta była podejrzana o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas działań operacyjnych w jej mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili ponad 260 gramów marihuany.

Do zatrzymania “babci gandzi” doszło 5 czerwca. Kobieta już od dłuższego czasu była podejrzewana o posiadanie środków odurzających. W ubiegły piątek policjanci przeszukujący jej mieszkanie na osiedlu “Mokre” ujawnili trzy worki z suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana.

Babcia Gandzia usłyszała już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Do zakończenia postępowania sądowego została objęta policyjnym dozorem. Za popełniony czyn grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Komentarze

3 KOMENTARZE

  1. Nie wierzę co się dzieje w tej Polsce zmieńcie lepiej prawo a nie większość zamykacie !! A marihuana i tak będzie na czrnym rynku a przez to tylko rodacy tracicie bo musicie utrzymać więźniów (przestępców) jak tam wolicie, i podatków też od tego nikt nie płaci ??

Comments are closed.