Chyba każdemu z nas przeszło kiedyś przez myśl pytanie – ile ten koleś naprawdę jara? Na szczęście, ktoś postanowił zadać je na głos. Jeśli wierzyć samemu Snoopowi, to… nie no… trudno w to uwierzyć.

Baner Reklamowy

Pamiętacie, jak Snoop Dogg kilka lat temu ogłaszał światu, że oto przestaje palić, co już samo w sobie wydawało się olbrzymi osiągnięciem, a także jak solennie obiecywał, że zaniecha promowania marihuany w swojej twórczości? Cóż… coś chłopakowi nie wyszło, ale trzeba też mu oddać, że wytrzymał całkiem sporo, bo 164 dni, czym pochwalił się podczas sesji “Ask me anything”, jaką odbył niedawno na Reddicie. Swoją drogą, osiągnięcie wydaje się tym większe, jak zwróci się uwagę na skrupulatność z jaką odmierzał dni “bez dymka”. 162… 163… 164…

Z tego co można wywnioskować ze snoopdoggowego AMA, wygląda na to, że Snoop Lion mocno sobie odbił, w drugą stronę. Tak, to jest właśnie ten moment, w którym dowiadujemy się, ile tak naprawdę codziennie pali blantów autor hitów o wiele znaczących tytułach, jak chociażby “Smoke weed everyday”. Uwaga… 81! 81 blantów codziennie, 7 dni w tygodniu. To jest jakiś obłęd! To on robi coś innego? Jak to się dzieje, że znajduje wolne trzy minuty, bez spliffa w ustach, żeby zarapować kawałek? Nikt nam tego nie zagwarantuje, że to na pewno prawda, ale z drugiej strony – po co miałby kłamać? Czy liczba np. 45, albo 53 blantów dziennie byłaby mniej imponująca od 81?

Cordozar Calvin Broadus, Jr. na brak pieniędzy z pewnością nie narzeka, jednak musi wydawać fortunę na zielsko. Co ciekawe, nie ma problemu z tym, by płacić jeszcze więcej, jeśliby udało się całkowicie zalegalizować zioło, co z pewnością wiązałoby się z jego opodatkowaniem. Dla Snoopa jest to normalna konsekwencja kolei rzeczy. I trudno się z tym nie zgodzić i pewnie też większość z was – nawet jeśli nie możecie pochwalić się tak okazałymi portfelami – myśli podobnie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat preferencji i zwyczajów największego jaracza na światowej scenie rap – to poniżej jest filmik z komentarzem.

https://youtu.be/PmPuY2Tal4I