To jeden z najbardziej oczywistych wpisów, jakie zostały zamieszczone na tym portalu. W końcu wszyscy wiedzą i to niemal truizm, że jarające laski są najlepsze.

Z pewnością wśród was jest sporo typków, którzy wciąż szukają swojej wymarzonej drugiej połówki. Decyzja z kim połączyć siły jest jedną z najtrudniejszych, dlatego warto podjąć ją z głową i w zgodzie ze sobą. I nie oszukujmy się – jeśli twoje życie kręci się w wraz ze skręcanym lolkiem, to powinieneś przynajmniej rozważyć partnerkę, która ma podobnie.

Baner Reklamowy

Oto 5 powodów, dla których “dziewczyny z wąsem” są najlepszymi partiami.


1. Są zawsze szczęśliwe, a przynajmniej bardzo blisko tego stanu

Palenie marihuany wpływa na labilność nastrojów i powoduje agresję – pewnie nie raz słyszeliście tę oczywistą, wierutną bzdurę. W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie – jaracze są szczęśliwsi i zrelaksowani przez cały dzień. To samo tyczy się dziewczyn regularnie używających marihuany, które odnajdują szczęście, albo frajdę często w małych rzeczach – ot, np. w przelatującym obok ptaku, czy padającym śniegu, albo śmiesznym drzewie nieopodal. Tak więc nie potrzeba wiele, by jaraczkę uszczęśliwić. To wynika także z tego, że wie kim jest i jest pewna swoich uczuć, a także ma wgląd wewnątrz siebie. Jeśli stonerka cię lubi, to znaczy, że naprawdę cię lubi. A jeśli nie przypadłeś jej do gustu, to nie będzie się bawić z tobą w żadne gierki, tylko da to toie szybko odczuć.

2. Sex!

Jeśli mieliście już jakieś doświadczenia z dziewczynami, które palą, to wiecie o czym mowa. Nie chodzi o jakiś tam zwykły sex, ale o wyniesienie zbliżenia dwojki ludzi na zupełnie inny poziom doznań. Wielowymiarowy. Najarane dziewczyny są bardziej zrelaksowane i nie przykładają wagi do szczegółów, które często burzą porozumienie i dobry vibe. Każdy kto zaznał seksu po wspólnym joincie wie, jak bliskie może być połączenie dwójki ludzi w namiętności.

3. Dzielą się wszystkim

Nie chodzi tylko o same jointy, choć to właśnie kultura palenia i dzielenia się nim, wpływa na stonerki w ten sposób, że potrafią się dzielić także innymi rzeczami, nawet pierwszym kęsem ciastka na gastrofazie.

4. Wszyscy je lubią

Jak to kiedyś powiedział B-Real – marihuana łączy ludzi, stając się czasem świetnym pretekstem dla zażyłej znajomości, albo przyjaźni. Także damsko-męskiej. Palaczki zioła są zabawne, nie mają kompleksów, często stają się duszą towarzystwa. Nierzadko mają dar do nawiązywania bezpośrednich relacji i przyjaznych kontaktów. Jeśli jedna z nich znajdzie się na obcym dla siebie, twoim terytorium, możesz być spokojny – są duże szanse, że dogada się z twoimi przyjaciółmi.

5. Nie przejmują się

Jako osoby kreatywne, mające o czym myśleć i nierzadko świetne, nieszablonowe pomysły – nie przejmują się za bardzo otaczającymi je negatywnymi wizjami – żeby nie powiedzieć, że te je walą. Jeśli szukasz podniesienia na duchu, to nie znajdziesz go w samym joincie. Ale w joincie spalonym we dwoje, z jakąś amatorką palta – już jak najbardziej.

W dużym skrócie: dziewczyny z jointami są super, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.