Marihuana od twórcy “Ojca Chrzestnego”. Coppola handluje ekskluzywną trawką

Marihuana od tworcy Ojca Chrzestnego

To nie żart, możesz teraz kupić wysokiej jakości zioło od Francisa Ford Copolla, reżysera znanego filmu opowiadającego o losie mafijnej rodziny Corleone – „Ojciec Chrzestny”.

Od ponad 40 lat Francis Coppola zajmuje się także produkcją i sprzedażą wina. Wino Coppoli, które produkowane jest dokładnie od 1975 roku cieszy się sporym uznaniem wśród koneserów win.

Marihuana od twórcy “Ojca Chrzestnego”

Kolejnym biznesem w jaki zaangażował się znany reżyser jest sprzedaż marihuany. Ale towar, jaki oferuje Coppola nie jest byle jaki.

Marka Constellation Brands, która jest właścicielem wielu dużych winnic w regionie i ogłosiła inwestycję 4 mld USD w Canopy Growth, idąc jej śladem Coppola postawił na nowe, niezależne przedsięwzięcie spod znaku The Family Coppola, zakotwiczone w hrabstwie Sonoma i nazwane oryginalnym, sanskryckim terminem Sána Company LLC.

Firma stwierdziła, że ​​jej intencją jest “ożywienie progresywnej wizji pionierskiej produkcji najwyższej jakości, konopi uprawianych na słońcu przez zrównoważone rolnictwo”.

“Wino i marihuana to dwa starożytne dary Matki Natury, które łączy troskliwa produkcja, podobne warunki gruntowe i temperament.”

– podsumowuje Copolla

Jaki szczep oferuje Sána Company?

Zioło dla Sána Company będzie uprawiane przez dwóch współzałożycieli plantacji Johnny’ego Deima i Bretta Todoroffa. Duet ten wytypował szczep, w którym dominują geny sativa, szczep, w którym dominują geny indica oraz hybrydę tych obu linii genetycznych.  Wszystkie odmiany uprawiane są na oddzielnych działkach, na różnych wysokościach, aby oddziaływały na nie różnorodne mikroklimaty regionu.

Każdy pojemnik z kwiatami jest pakowany razem w puszkę w kształcie butelki wina, zwieńczoną etykietą Coppola i wytłoczonym liściem trawki.

W Północnej Kalifornii mieszkańcy będą mogli kupić specjalny zestaw, w którego skład wchodzi butelka wina Coppoli, akcesoria do palenia i specjalną mieszanka marihuany. Detaliczna cena zestawu wyniesie 99$.

Oczywistym faktem jest, że produktu nie zobaczymy na półkach polskich sklepów. Te wspaniałe zestawy dostępne są jedynie w stanach, gdzie zalegalizowana jest marihuana do użytku rekreacyjnego.

Komentarze

Komentarze