Jak podaje tygodnik Solidarność, ustawa o medycznej marihuanie, która została już oficjalnie podpisana przez prezydenta, to tylko pierwsza bitwa w dużo szerszej rozgrywce.

Temat konopi od jakiegoś czasu jest bardzo mocno eksploatowany przez media różnej maści. Zwykle dotyczy jednak albo marihuany rekreacyjnej, albo medycznej. Wygląda na to, że wreszcie ktoś zajął się nim całościowo. Co, ważne, nie byle kto, bo Tygodnik Solidarność, choć nie jest szczególnie popularny, to trafia do wszystkich urzędów, ministerstw i siedzib partyjnych na szczeblu centralnym, jak i regionalnym.

Wg informacji tygodnika w sejmie została złożona jeszcze jedna ustawa (przez posła Jarosława Sachejko) dotycząca konopi, tym razem jej przemysłowego wykorzystania. Z artykułu nie wynika nic o zmianach dotyczących rekreacyjnej, ale za to widać dobrze, że to część dużej rozgrywki. Może więc się okazać, że z tego całego zamieszania wyjdzie coś dobrego dla nas.

20394845_1394751467274199_68139545_oBTW, z niektórych fragmentów tekstu wygląda to tak, jakby autor, był czytelnikiem naszego portalu.


Cały artykuł dostępny TUTAJ

Baner Reklamowy