Zapraszamy do bezpłatnego udziału w drugiej edycji konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej, którą objęliśmy patronatem medialnym.

Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. w Warszawie, w przestrzeni CIC Venture, Varso Place, w godzinach 13:00 – 17:00.

Baner Reklamowy

W Kanabiz biorą udział wyłącznie właściciele biznesów konopnych i jest to jedyna w Polsce impreza branżowa B2B dla branży konopnej.

Tematem przewodnim Forum Rozwoju Branży Konopnej będzie potencjał wzrostu znaczenia sektora w kontekście nowych przepisów oraz marketing w branży objętej zakazem reklamy, czyli działania wspierające e-commerce i marketing sklepów internetowych. Impreza promuje wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy właścicielami biznesów konopnych i jest to jedyne wydarzenie branżowe w Polsce umożliwiające networking biznesowy w tym obszarze. Uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania relacji z podwykonawcami i dostawcami usług, tworzenia sieci kontaktów i pozyskiwania nowych partnerów. Tutaj właściciele sklepów konopnych mają szansę poznać dostawców, a producenci wyrobów mogą rozszerzać kanały sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

W konferencji wystąpią eksperci i liderzy opinii posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, między innymi Piotr Liroy Marzec CEO Liroyal, Andrzej Dołecki Prezes Zarządu Wolne Konopie, Monika Koźlakiewicz Dyrektor KOWR, Krzysztof Rutkowski Prezes Zarządu KDCP, Dariusz Nowak Co-Founder Orbis Cannabis, Marta Łanoch z FoodMedLaw, Beata Martin Voces i Filip Bloch Prezes Zarządu MaryGo.

Link do bezpłatnej rejestracji: https://www.kanabiz.pl/event-details/ii-forum-rozwoju-branzy-konopnej-21-04-2022 
Link do wydarzenia https://www.kanabiz.pl/

Liczba miejsc do udziału na żywo jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

W wydarzeniu biorą udział uczestnicy rynku konopnego, tj. plantatorzy, producenci wyrobów konopnych, farmaceutycznych, ale również tekstylnych, spożywczych, kosmetycznych i budowlanych; oraz właściciele sklepów online i stacjonarnych, hurtownicy, właściciele laboratoriów, otoczenie biznesu uwzględniające doradców, prawników, farmaceutów i pracowników ochrony zdrowia.

W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej – Kanabiz. Ożywione dyskusje przedstawicieli różnych obszarów branży konopnej przyniosły wiele wskazówek i kierunków rozwoju tego obszaru rynku. W wydarzeniu na żywo wzięło udział ponad 120 przedsiębiorców – przedstawicieli biznesów konopnych.

Tegoroczne wydarzenie składa się z części wystąpień merytorycznych i strefy networkingu „Galeria Konopna”, zaplanowanych na godziny 13:00-17:00. Bezpośrednio po wydarzeniu organizatorzy zapraszają na Thursday Gathering, imprezę networkingową dla przedsiębiorców i startupów, która rozpoczyna się o 17:00 i trwa trzy godziny. Goście Kanabiz będą zarejestrowani automatycznie na obydwa wydarzenia.

Zapraszamy do udziału i współtworzenia z nami cyklicznej imprezy branżowej!

Kontakt do organizatora:

e-mail: biuro@agencjacity.pl

tel. 888 770 651

link do wydarzenia https://www.kanabiz.pl/