33-letni mieszkaniec Radziejowa został zatrzymany przez policję w związku z uprawą konopi indyjskich, którą ukrył w pralce automatycznej.

Kryminalni z Raciborza otrzymali informacje, że 33-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego może posiadać znaczne ilości środków odurzających. 11 Maja mężczyzna został zatrzymany na jednej ulic w Raciborzu.

Baner Reklamowy

Funkcjonariusze udali się wraz z podejrzanym do jego miejsca zamieszkania, gdzie ujawnili sporą ilość suszu konopi indyjskich oraz dwie tabletki MDMA. Podczas dalszego przeszukania ujawniono również 47 sadzonek konopi indyjskich w profesjonalnych namiotach uprawowych, oraz kilka sadzonek które wegetowały w specjalnie przygotowanej wcześniej pralce!

Policjanci zatrzymali na ulicy Bosackiej w Raciborzu mieszkańca powiatu wodzisławskiego i przejęli znalezione u niego prawie 1200 działek dilerskich marihuany, dwie tabletki zawierające MDMA, 4 sadzonki konopi indyjskich oraz zabezpieczyli sprzęt służący do uprawy narkotyku – poinformowała śląska policja.

33-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz prowadzenie uprawy konopi indyjskich, a także posiadania urządzeń służących do produkcji środków odurzających. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące na wniosek prokuratora oraz śledczych. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.