komu pomaga medyczna marihuana
"Komu pomaga medyczna marihuana?" - książka nie tylko dla lekarzy i pacjentów.
Reklama na 420 Polska

W dniu dzisiejszym swoją premierę miała książka zatytułowana „Komu pomaga medyczna marihuana?”, której autorką jest Dorota Rogowska-Szadkowska. Książka dokładnie opisuje jakie korzyści przynosi terapia medyczną marihuaną w przypadku różnych chorób i schorzeń, ale także pozwala czytelnikowi poznać tę roślinę nie od podszewki, a od korzenia.

Komu pomaga medyczna marihuana?” to książka dzięki której czytelnik może poznać samą roślinę konopi, czym w ogóle jest medyczna marihuana, oraz w jaki sposób i co jest odpowiedzialne za medyczne właściwości tych wspaniałych roślin.

W książce znajdziemy treściwe opisy i przykłady chorób i schorzeń, na które pozytywne działanie marihuany medycznej zostało poparte badaniami naukowym. Ponadto znajdziemy w niej między innymi listę leków zawierającą konopie czy informacje o statusie prawnym konopi w innych krajach.

Reklama na 420 Polska

Autorką książki jest Dorota Rogowska-Szadkowska – doktorka nauk medycznych. Współtworzyła jeden z pierwszym w Polsce oddziałów dla osób z HIV/AIDS. Napisała ponad sto publikacji naukowych i popularnonaukowych dotyczących różnych aspektów HIV/AIDS. W 2016 roku opublikowała książkę „Medyczna marihuana. Historia hipokryzji”. Za publikacje odpowiadania wydawnictwo Krytyka Polityczna.

Nową książkę zatytułowaną „Komu pomaga medyczna marihuana?” można zamówić ze strony wydawnictwa klikając tutaj.

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska