Jeden z najpopularniejszych na świecie raperów, Snoop Dogg oznajmił, że dał podwyżkę dla osoby skręcającej mu blunty. Powodem podwyżki jest oczywiście obecna na świecie inflacja.

Inflacja daję się we znaki praktycznie na całym świecie. Właśnie z tego powodu Snoop Dogg podniósł pensję swojemu pracownikowi, który jest odpowiedzialny za skręcanie bluntów dla rapera.

Baner Reklamowy

Ostatnio raper odpowiedział na jeden z tweet opublikowany na profilu UberFacts, którego treść informowała o tym, że pracownik skręcający blunty dla Snoopa, w ciągu roku zarabia ok. 40 – 50 tys. dolarów. W swojej odpowiedzi Snoop Dogg podkreślił, że jego pracownik otrzymał podwyżkę, ponieważ jest inflacja.

Ile bluntów jara Snoop Dogg?

Praca osoby, która przygotowuje dla rapera skręty wydaje się być prosta, ale dziennie Snoop ma aż 81 przerw na blunta, więc tak naprawdę kręcone jest przez cały czas. Dodatkowo Snoop zapewnia, że jego pracownik ma świetne wyczucie czasu, jeśli chodzi o moment, w którym raper ma ochotę zapalić. A wygląda na to, że ma praktycznie przez cały czas.