W najnowszym odcinku na kanale Przygody Przedsiębiorców gościł Mateusz Morawiecki, który wypowiada się między innymi na temat legalizacji marihuany rekreacyjnej w Polsce. Jakie jest jego stanowisko w tej sprawie?

Baner Reklamowy

Mateusz Morawiecki zapytany o to, jaki jest jego stosunek co do legalizacji marihuany rekreacyjnej w Polsce. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, którego Morawiecki udzielił Adrianowi Gorzeckiemu – prowadzącemu kanał Przygody Przedsiębiorców na platformie YouTube.

Ja jestem temu przeciwny. Lecznicza marihuana to jest jedna rzecz, a używanie miękkich narkotyków w celach rekreacyjnych to jest coś, co moim zdaniem tworzy ryzyko wejścia w całą tą przestrzeń narkotykową. Komuś może nie wystarczyć potem miękki narkotyk, sięgnie po twardy narkotyk i dochodzi do tragedii. – tłumaczy Mateusz Morawiecki zapytany o jego stosunek do legalnej marihuany rekreacyjnej w Polsce.

Co na temat zalegalizowania marihuany do celów rekreacyjnych sądzi Mateusz Morawiecki możecie usłyszeć we fragmencie filmiku wklejonego poniżej:

Jak zawsze Mateusz Morawiecki nas nie zawiódł i nie odpowiedział inaczej, niż moglibyśmy się spodziewać. Kompletny brak wiedzy popierany wyssanymi z nosa argumentami, które pozwoliły mu na przedłużenie noska o kolejne kilka centymetrów.