uprawe konopi indyjskich
Oleśnica: 32-latek aresztowany za posiadanie i uprawę konopi indyjskich (fot. mojaolesnica.pl)
Reklama na 420 Polska

Z informacji uzyskanych przez kryminalnych z Oleśnicy wynikało, że 32-letni mieszkaniec miasta może posiadać środki odurzające. Informacje te potwierdziły się i 32-latek został aresztowany za posiadanie i uprawę konopi indyjskich.

Do zatrzymania doszło kilka dni temu w mieszkaniu, w którym przebywał mężczyzna. Funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu woreczki strunowe zawierający susz roślinny. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. W trakcie dalszego przeszukiwania mieszkania kryminalni ujawnili również specjalnie przystosowaną do uprawy szafę, a w niej dwie rośliny konopi indyjskich w fazie wegetacji.

Łącznie zabezpieczono 125 gramów marihuany oraz 2 rośliny konopi innych niż włókniste.

Reklama na 420 Polska

32-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Oleśnicy, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratora i funkcjonariuszy, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzy miesięcznego aresztu. Za posiadanie i uprawę konopi na własny użytek, 32-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanym okazał się być nasz dobry kolega, który nigdy wcześniej nie był karany. Trzymamy kciuki, abyś szybko wyplątał się tej patowej sytuacji!

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska