próbowała przemycić
Matka próbowała przemycić osadzonemu synowi marihuanę
Reklama na 420 Polska

64-letnia kobieta próbowała przemycić osadzonemu synowi marihuanę. Ukryła w jamie ustnej 2,3 grama marihuany i w ten sposób próbowała wejść na teren więzienia w Łowiczu.

Udaremnienie próby przemytu marihuany na teren więzienia potwierdził w piątek rzecznik prasowy Zakładu Karnego w Łowiczu por. Robert Stępniewski. Jego zdaniem była to bardzo sprytna próba oszukania funkcjonariuszy oraz wyszkolonego psa do wykrywania narkotyków. Pakunek owinięty był folią aluminiową oraz gumą z rękawiczek lateksowych, a następnie schowany w jamie ustnej.

„Czujniejsi i sprytniejsi okazali się funkcjonariusze pełniący służbę na wejściu do jednostki, którzy wytypowali starszą panią do kontroli osobistej. Nie zwiódł ich wiek oraz fakt, że kobieta uskarżała się na trudną sytuację i odgrywała rolę poszkodowanej”

– dodaje por. Stępniewski.

Przeprowadzone badanie narkotestem tylko potwierdziło, że przemycany susz roślinny to marihuana. Tymczasem 64-latka trafiła na policję, gdzie usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, co zagrożone jest karą więzienia do lat trzech.

Reklama na 420 Polska

To już kolejna udaremniona próba przemycenia środków odurzających na teren więzienia w Łowiczu. Ostatnim razem, 82-letnia kobieta próbowała przemycić narkotyki ukryte w… kuli ortopedycznej.

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska