Podczas, gdy miłośnicy szeroko pojętej branży konopnej zjechali się do Barcelony, aby wziąć udział w największych Europejskich targach – Spannabis – w tym samym mieście odbyła się kolejna edycja pucharu Masters of Rosins, gdzie sędziowie oceniali najlepsze ekstrakty bezrozpuszczalnikowe producentów z całego świata. Do kogo w tym roku trafiło złote żelazko?

Masters of Rosin to pierwszy event skupiający się wyłącznie na koncentratach typu Live Rosin. Co roku, równolegle z odbywającymi się w Barcelonie targami Spannabis, sędziowie Master of Rosin wyłaniają najlepsze produkty z tej kategorii.

Baner Reklamowy

Tegoroczny event zatytułowany „Lord of The Rosins” to już siódma edycja wydarzenia i zgromadziła aż 50 artystów z całego świata, którzy stanęli do boju przedstawiając próbki swoich koncentratów, jednak na podium mogło stanąć tylko trzech z nich.

Masters of Rosin: Lord of The Rosins – lista zwycięzców

Na trzecim miejscu tegorocznej edycji Masters of Rosin zapisał się Realdealresin__ wraz ze swoim Zkittlez (próbka nr 4).

Drugie miejsce na podium w tym roku należy do płci pięknej. We_flowers_ zaprezentowała rosin otrzymany z G_limez (próbka numer 44).

Miejsce pierwsze na podium, podobnie jak miejsce trzecie, również należy do Zkittlez. W tym przypadku był to rosin produkcji Havehashh (próbka numer 50).

Gratujemy wszystkim zwycięzcom! A poniżej pełna lista zwycięzców i uczestników VII edycji Masters of Rosins:

Organizatorzy tego niesamowitego wydarzenia z pewnością myślami są już przy organizacji przyszłorocznej edycji.