W ubiegły weekend gościliśmy na kolejnej edycji konopnych targów Kanaba Fair, które odbyły się w krakowskim Forum Wydarzeń. Jeżeli nie udało ci się dotrzeć na te wspaniałe wydarzenie, serdecznie zapraszamy do przejrzenia zdjęć z tej imprezy!

Baner Reklamowy

11-12 maja 2019 Kraków stał się Konopną Stolicą naszego kraju, bo właśnie tam odbyła się kolejna edycja konopnych targów – Kanaba Fair.

Kanaba Fair 2019 obiektywem 420polska – fotorelacja

Już na samym wstępie witał nas znany na każdych konopnych targach autobusik znanej na całym świecie firmy produkującej nawozy dedykowane do uprawy konopi – CANNA, który był również jednym z głównych sponsorów imprezy.

Jak widać w krakowskim Forum Wydarzeń nie brakowało zainteresowanych tematem konopi.

Zjawili się oczywiście światowi przedstawiciele marek takich jak INCANNATION czy Xtract specjalizujących się w produktach CBD, takich jak olejki, e-liquidy czy izolaty z dodatkiem konopnych profili terpenowych

Nie brakowało również wystawców oferujących sprzęt i akcesoria niezbędne do uprawy i pielęgnacji czy odżywiania roślin.

Miłośnicy waporyzacji i suplementacji CBD mogli oczywiście znaleźć producentów i importerów suszu CBD, a także wystawców oferujących akcesoria służące do konsumpcji.

Nie zabrakło polskiego rękodzieła… Bonga grawitacyjne KingOfTheBongo!

Podsumowując, każdy miłośnik konopnych klimatów mógł znaleźć coś dla siebie podczas tego wydarzenia. Od konopnych kosmetyków, odzieży, suplementów CBD, aż po sprzęt uprawowy, nawozy, nasiona, waporyzatory czy akcesoria dla palaczy.

Podczas wydarzenia można było spróbować wielu przysmaków kuchni z całego świata, ponieważ impreza połączona była z festiwalem kulinarnym, a dla miłośników dobrej muzyki znalazła się także giełda płyt winylowych. Wykłady i prelekcje, które są nieodłącznym elementem takich wydarzeń, podobnie jak emisja polskiego filmu poświęconemu tematyce medycznej marihuany „Podziemie nadziei” również miały miejsce podczas konopnego weekendu z Kanaba Fair w Krakowie.

Do zobaczenia za rok!