Firma Medezine ogłosiła wprowadzenie na rynek polski nowej odmiany Amnesia Haze (Desert Flame). Co ciekawe, szczep ten prawdopodobnie ma być dostępny w aptekach jeszcze w tym miesiącu.

Jak informuje serwis BUDCARE, do polskich aptek wkrótce ma trafić odmiana Amnesia Haze, która w ofercie firmy Medezine widnieje się pod handlową nazwą „Desert Flame”

Baner Reklamowy

Po premierze kawałka Hemp Gru pt. „Amnesia”, szczep ten stał się chyba najpopularniejszą i uwielbianą przez polaków odmianą. Ta wiadomość wzbudzi więc wiele zainteresowania wśród polskich pacjentów korzystających z medycznej marihuany.

Co cechuję odmianę Desert Flame (Amnesia Haze) od Medezine?

Desert Flame (Amnesia Haze) to hybryda z przewagą sativy, charakteryzująca się silnym działaniem, które może wywoływać uczucie euforii, pobudzenia oraz kreatywności. Jednakże, co ważne, jest to odmiana zalecana do stosowania w trakcie dnia, co może być kluczowym czynnikiem dla pacjentów poszukujących leku, który nie wpłynie negatywnie na ich codzienne obowiązki.

Zawartość THC w Desert Flame będzie wynosiła 20%, przy 1% stężeniu CBD. Dominującymi terpenami są myrcen, kariofilen, limonen, humulen, pinen, które odpowiedzialne są za charakterystyczny owocowo cytrusowy aromat, przełamany ziemisto sosnowymi akcentami.

Kiedy Desert Flame trafi do aptek?

Według niepotwierdzonych źródeł, planowana dostawa nowej odmiany medycznej marihuany do Polski ma nastąpić 12 marca 2024 roku. Ta informacja z pewnością wzbudzi nadzieję i oczekiwania wśród pacjentów, którzy z niecierpliwością czekają na wprowadzenie nowych produktów medycznych, które mogą pomóc im w leczeniu różnorodnych dolegliwości.

Poszerzenie się oferty medycznej marihuany dostępnej w Polsce, o kolejną odmianę jaką jest Amnesia Haze (Desert Flame) może otworzyć nowe możliwości dla pacjentów korzystających z medycznej marihuany, oferując im nowe opcje leczenia i łagodzenia objawów chorób.