Mateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki: Musiałbym się zapoznać z terminem "rekreacyjna marihuana".
Reklama na 420 Polska

Kolejny polityk, tym razem sam premier Mateusz Morawiecki odpowiadał na pytania słuchaczy podczas audycji w RMF FM. Padły pytania między innymi o możliwość legalizacji marihuany rekreacyjnej.

Mateusz Morawiecki podczas sobotniej audycji w RMF FM odpowiadał na pytania słuchaczy, między innymi Janka, którego pytanie dotyczyło możliwości legalizacji marihuany rekreacyjnej w Polsce. Premier jednoznacznie dał do zrozumienia, że nawet nie kojarzy takiego terminu.

„Będę musiał się zapoznać, co to jest „rekreacyjna” (marihuana – przyp. red), ale generalnie bardzo obawiam się tego, żeby narkotyki były dostępne dla młodzieży”

– powiedział premier.

Jak widać premier nie zdaje sobie chyba nawet z różnicy między marihuaną, a dopalaczami. Według jego wypowiedzi można wywnioskować, że obie substancje są równie niebezpiecznie, a młodzież jest naiwna.

Reklama na 420 Polska

„Widziałem zatrważające statystyki dotyczące tych dopalaczy. Drodzy młodzi słuchacze (…) jesteście namawiani bardzo często przez swoich może nawet kolegów, niestety, do brania takich dopalaczy”

– mówił.

„To jest świństwo, to jest coś, co powoduje śmierć bardzo wielu osób, trwałe kalectwo. Nie róbcie tego. To jest krzywda dla narodu polskiego”

– apelował szef rządu.

 

 

„Dajcie sobie z tym spokój, to jest straszna trucizna, straszne świństwo”

– dodał premier Morawiecki.

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska