Ludzkość nieustannie pokonuje kolejny bariery, wytyczając granicę w co rusz to nowych miejscach. Nie inaczej jest z konopiami, które, dzięki rozwojowi nauki, a także rolnictwa, potrafią być naprawdę mocne. Ale tak naprawdę.

Baner Reklamowy

Pisaliśmy już ostatnio, że trawka jest dużo mocniejsza niż kilkanaście lat temu, na przełomie mileniów. I to dużo mocniejsza! Plantatorzy i hodowcy biją kolejne rekordy jeśli chodzi o zawartość THC w marihuanie. I choć nie brakuje głosów, że więcej się już tetrahydrocanabinolu nie sposób upchnąć, to wciąż znajduje się ktoś, kto takie opinie ma za nic. Przedstawiamy wam zestawienie 5 najmocniejszych odmian weedu, które was powalą.

5. Bruce Banner #3
Bruce Banner
Nazwana na cześć alter ego Hulka, pozostaje na liście najmocniejszych odmian już od kilku lat. Stężenie THC w tej roślinie potrafi sięgać do 30 %, przez co mamy tu do czynienia z jedną z mocniejszych na świecie hybryd. Z uwagi na przewagę cech stativy – zażywając Bruce’a, bądźcie przygotowani na rozmaite i silne wrażenia euforyczne i relaksujące.

4. Tutankhamun (King Tut)


Tutankhamun (King Tut)
Ten pochodzący od AK-47 szczep zawiera od 27 do 30 % THC, co czyni go jednym z najsilniejszych i najbardziej kopliwych na świecie. A na pewno najmocniejszą sativą. Właśnie przynależność do tego “podgatunku”, to wyjątek w tym zestawieniu. Większość naprawdę ryjących beret szczepów stanowią hybrydy. Nie w tym przypadku.

3. Chiquita Banana

https://www.instagram.com/p/BSO6aPJA1O8/


Należy do szczepów produkujących szczególnie obfite kwiaty. I takoż wyposażone w THC. Wyhodowane przez Utopia Farms pączki osiągają poziom 33,5 % tetrahydrokanabinolu i już zgarnęły niejedną nagrodę. Mieszanka legendarnego OG Kushu z odmianą o wdzięcznej nazwie Banana, rzeczywiście sięga górnych limitów zawartości THC w roślinie. Prócz tego wyróżnia ją także słodki, tropikalny wręcz smak.


2. Pink Stardust

https://www.instagram.com/p/BJ3CkmXh8QH/

Pora się przyzwyczaić i sobie to wpoić – najmocniejsze zioło pochodzi z Zachodniego Manali (dolina w Indiach). Aż 32,49 % kanabinoli mieszczących się w roślinach odmiany Pink Stardust stanowi nasze ulubione THC. To wynik, który naprawdę pozwala się “zestone’ować”. Mamy tu do czynienia ze skomplikowaną mieszanką DJ Short’s Blueberry, Headband (Underdog OG) i AJ Sour Diesel (BX3). Następnie szczep został oddzielony od i pozostawiony sobie, by mógł w spokoju się rozwijać i łączyć elementy budowy, a także cechy charakterystyczne dla indiki, zachowując przy tym szereg właściwości sativy – jeśli chodzi o otrzymywane doświadczenia.


1. Nova OG

https://www.instagram.com/p/BKP9iJrB08T/


Kolejny szczep pochodzący z Zachodniego Manali – niewykluczone, że jest najmocniejszą odmianą trawki, która kiedykolwiek została wyhodowana. Nie dziwota, że tak silne zioło pochodzi właśnie z Manali, słynącego z hodowli mocnych odmian. Nova OG zawiera aż 35,6 % THC. Jest to mieszanka Top Dawg Seeds’ Stardawg Guava oraz OG/Diesel Cross.