Interwencja funkcjonariuszy CBŚP po służbie. Ujawnili ponad 1,5 kilograma marihuany
Reklama na 420 Polska

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji nie będąc już na służbie zainterweniowali wobec hotelowych gości, ponieważ poczuli marihuanę na hotelowym korytarzu.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali się w jednym z hoteli w Mikołowie w ramach odpoczynku. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 29 na 30 maja.

Podczas gdy policjanci będący już po służbie przechodzili hotelowym korytarzem zwrócili uwagę na charakterystyczną woń marihuany, który wydobywał się z jednego z hotelowych pokojów. Zamiast iść dalej do swojego pokoju w ramach odpoczynku, postanowili zainterweniować.

Ustalili dane osobowe podejrzanych gości. Kiedy ci opuszczali swój pokój, zostali natychmiast wylegitymowani, przeszukano ich oraz hotelowy pokój, w którym gościli.

Reklama na 420 Polska

Podczas przeszukania pokoju podejrzanych mężczyzn ujawniono ponad 1,5 kilograma marihuany oraz sporą ilość innych środków odurzających.

Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do prokuratory Rejonowej w Mikołowie. Jednemu z nich postanowiono już zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie.

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska