20 kwietnia, czyli w światowy dzień konsumentów trawki doszło do nietypowego wypadku, w wyniku którego zablokowana została autostrada w stanie Missouri. Blokadą okazały się być pakunki zawierające marihuanę o łącznej wadze 226 kilogramów.

Do zdarzenia doszło 20 kwietnia w godzinach wczesnoporannych na międzystanowej autostradzie nr 70 w hrabstwie Callaway, w stanie Missouri.

Baner Reklamowy

Kierowca pickupa GMC Sierra próbując wyminąć rozbite na trasie samochody uczestniczące w wypadku, który miał miejsce chwile wcześniej, uderzył w tył ciężarówki, gubiąc przy tym swój ładunek.

Według informacji policji z Missouri, w pakunkach utrudniających ruch na austostradzie ukryta była marihuana o łącznej wadze 226 kilogramów (jeśli oczywiście, któraś z paczek nie zaginęła podczas zamieszania związanego z karambolem).


Kierowca wraz z towarzyszącym mu kolegą i koleżanką trafili do szpitala, jednak nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń. Niestety tuż po zakończeniu opieki medycznej zostaną aresztowani, ponieważ istnieje wobec nich podejrzenie handlu środkami odurzającymi, co w stanie Missouri jest przestępstwem.