Wszyscy jaracze zdają sobie sprawę, że trawka momentami zamula i odbiera ochotę do towarzyskiej integracji. O ile dobrze czasem zrobić sobie przerwę od świata, o tyle w dłuższym rozrachunku jest to trochę męczące. Nikt nie chce przesiedzieć na kanapie całego życia. Dlatego przygotowaliśmy dla was listę odmian konopi, z których powstaje bardzo socjalizujące zioło. Te szczepy zmniejszają twoje nieśmiałość i pomogą rozpocząć rozmowę.

Baner Reklamowy


panamaredFULL1Panama Red jest dziś trudna do znalezienia, ale w latach 60 i 70 lat, była jedną z najpopularniejszych odmian. Ta dość łagodna sativa pobudza myśli, smakuje sosną, cytrusami i herbatą. Zwalcza stres, a także zmęczenie, depresję i zdecydowanie należy do szczepów, które pozwolą tobie ogarnąć niemal każdą sytuację społeczną.

cat pissPomimo raczej odstręczającej nazwy, Cat Piss jest bardzo przyjemnym szczepem. Znany z tego, że długotrwale stymuluje radosne i energiczne myślenie nawet na domówce pełnej obcych. Dla społecznie niespokojnych, Cat Piss jest dobrym szczepem jeśli chcesz otwarcia umysłu. Wiadomo również, że to wyjątkowo dobry środek przeciwko nudnościom. Warto jednak zawuażyć, że Cat Piss może być dość silny. Z niektórymi wariacjami zawiera ponad 20% THC, tak więc co za dużo, to niezdrowo, zwłaszcza dla początkujących entuzjastów. Jeśli wszystko inne zawiedzie, zawsze można porozmawiać o nazwie tej odmiany. Cat Piss jest bardzo wdzięcznym tematem do rozmowny na początek.

Green-CrackZielony Crack jest kolejnym szczepem, który raczej nie zachęca swoją nazwą, ale w rzeczywistości to jedna z najbardziej popularnych sativek – nie bez powodu. Wystarczająco łagodny dla początkujących, zapewnia energię i podnosi poziom zjarki w bardzo przyjemny sposób. Green Crack ma ziemisty, słodki smak i jest chwalony ze względu na zdolność rozładowywania stresu. Jeśli na imprezce, na której się znajdujesz, podano jedzenie, nawet lepiej – Zielony Crack znany jest z tego, że pobudza apetyt. Ale upewnij się, że masz drinka, ponieważ ten szczep mocno wysusza usta. Oczywiście – jedną z najfajniejszych jego właściwości jest wyrzucenie niepokoju wynikającego z sytuacji społecznej z twojego umysłu.

big bangJedyna czysta indica na tej liście, Big Bang jest wyjątkowa także z kilku innych powodów. Szczep świetny do dyskusji przy stole, ognisku lub innych tego typu spokojnych i sprzyjających rozmowie spędów towarzyskich. Jest łagodny, relaksujący i lekko euforyczny. Big Bang to odmiana szczególnie chwalona za jej kwiatowo-owocowy zapach z nutką brzoskwini, jabłka i ziemi. Ten szczep z pewnością zmniejszy twój niepokój społeczny i sprawi, że nawet na wyjściu poczujesz się jak w domu.

cannabapineappleexpressFULLPineapple Express to hybryda, z przewagą sativy. Użycie jej na przyjęciu sprawi, że twoi goście mogą poczuć się podekscytowani i szczęśliwi. Ma tropikalny smak z podtekstami ananasa. Jeśli szukasz czegoś, co pobudzi biesiadników i doda im odrobiny kreatywności w konwersacji, to Pineapple Express jest z pewnością właściwą odpowiedzią.

Tym niemniej, warto zaznaczyć, że żaden środek nie jest gwarantem właściwych relacji towarzyskich. Te zależą w dużej mierze od nas.

(źródło: Herb.co)