Szczepy sativa są idealne na letnie dni, kiedy potrzebujemy nieco więcej energii, aby w pełni kreatywnie wykorzystać słoneczne dni. Odmiany 100% sativa to niewielki ułamek dostępnej na rynku oferty. Dziś przyjrzymy się 5 najciekawszym odmianom o genotypie 100% sativa od Ace Seeds!

OLDTIMER’S HAZE REG

Odmiana powstała w Kaliforni w latach 60-70-tych przez skrzyżowanie jednych z najlepszych tropikalnych sativa, które zostały przywiezione w tym okresie. Ta mityczna sativa, która była podstawą do hodowli najlepszych hybryd w ciągu ostatnich dziesięcioleci była bliska zniknięcia w latach 80-tych z powodu wprowadzenia szczepów skunk i indica.

Baner Reklamowy

Oldtimer’s Haze ma niezwykłą wartość dla każdego kolekcjonera i hodowcy, który szuka czystej populacji Haze zachowującej oryginalną różnorodność genetyczną hybrydy sativa.

ZAPACH:
oldschoolowa sativa, dojrzałe owoce, przyprawy, kadzidła, drewno, czarny likier

EFEKT:
stymulujący, psychiczny

POCHODZENIE:
ustabilizowane różne tropikalne sativy z lat 60 i 70-tych

THC:
bardzo wysokie

OLDTIMER'S HAZE REG
OLDTIMER’S HAZE REG

PANAMA HAZE FEM

Aby utworzyć Panama Haze skrzyżowano najlepszą Purple Haze i Green Haze z Panama F10. Rezultatem jest wybitnie dominująca hybryda Haze F1 o dużej energii, mocy i wydajności, w której aromaty cytrynowe, pikantne i kadzidła zostały wyeksponowane. Wpływ Panama jest istotny w tej hybrydzie, ponieważ zwiększyła się dzięki niej gęstość kwiatów, produkcja żywicy, siła i czas działania.

ZAPACH:
cytryna, pikantny, kadzidło

EFEKT:
głęboki, długotrwały, hipnotyzujący i psychodeliczny efekt Haze

POCHODZENIE:
Purple Haze i Green Haze x F10 elita Panama

THC:
bardzo wysokie

PANAMA HAZE FEM
PANAMA HAZE FEM

ZAMALDELICA REG.

Zamal to egzotyczna, afrykańska sativa z La Reunion w pobliżu Madagaskaru, która słynie z ekstremalnego wigoru i legendarnego efektu psychodelicznego.
Doskonała matka Zamal wyselekcjonowana pod kątem efektu, szybkiego kwitnienia i niezwykłego marchewkowo – kwiatowego zapachu, została zapylona przez potężny Golden Tiger w celu stworzenia Zamaldelica – super hybrydy sativa z silnym, podnoszącym na duchu efektem i niesamowicie intensywnym wzrostem.

ZAPACH:
słodkie marchewki, mango, pomarańcza, kwiatowy, żywiczny

EFEKT:
energetyczny, najwyższej jakości, czysty, psychodeliczny

POCHODZENIE:
Zamal x Malawi/Thai

THC:
bardzo wysokie

ZAMALDELICA REG
ZAMALDELICA REG

PANAMA REG.

Panama jest prawdopodobnie najlepszą, amerykańską czystą hybrydą sativa wyhodowaną w ciągu ostatnich15 lat. Aromat i efekt przypominają najlepsze kolumbijskie sativy z lat 70-tych – Panama Red. Produkuje piękne, duże i gęste kwiaty, pełne włosków, często wykazując czerwone i różowe słupki przy kwitnieniu.

ZAPACH:
przenikliwy zapach, głównie cytryna i kadzidło, w niektórych fenotypach truskawka

EFEKT:
bardzo mocny, psychodeliczny i długotrwały efekt, czerwone fenotypy mają gęstszy i cięższy efekt, podczas gdy zielone zapewniaja czystsze i energiczne doświadczenie

POCHODZENIE:
średnio ustabilizowana hybryda F8-F10 pomiędzy trzeba sativami Panama

THC:
bardzo wysokie

PANAMA REG
PANAMA REG

MALAWI FEM.

Malawi jest najpotężniejszą i najbardziej psychodeliczną sativą jaką znamy.
Jej gęste kwiaty pokryte ogromnymi włoskami mogą konkurować z największymi hybrydami indica i sativa na rynku w odniesieniu do ich wielkości oraz koncentracji kannaboidów. Siła kwiatów jest po prostu katastrofalna dlatego odmiana zalecana jest dla doświadczonych użytkowników, którzy szukają ekstremalnych efektów sativa bez utraty obfitych plonów.

ZAPACH:
sok z mango, słodki krem , kadzidło, grill i orientalne przyprawy

EFEKT:
mocny i psychodeliczny haj, zmysłowy efekt azjatyckiej sativy, relaksujący, stan medytacji

POCHODZENIE:
populacja P4 z Malawi w Centralnej Afryce. Stary killer Malawi x 3cia generacja Malawi

THC:
bardzo wysokie

MALAWI FEM
MALAWI FEM