Pomimo cały czas postępującej liberalizacji polityki konopnej (która w swojej koślawej i bardzo okrojonej formie dotarła nawet nad Wisłę) testy na obecność narkotyków w organizmie są cały czas w obrocie i komplikują życie wielu dobrym mordeczkom.

Oczywiście, najgorzej z użytkowników wszystkich narkotyków, mają palacze tego, co nawet narkotykiem nie jest – trawka utrzymuje się w organizmie najdłużej z wszystkich psychoaktywnych środków. Dlatego też postanowiliśmy, w ślad za Herb.co, przybliżyć kilka sposobów na oszukanie drug-testów.

Baner Reklamowy

Nikt nie powinien drżeć o swoją pracę z powodu, że sobie kiedyś tam, w czasie wolnym zapalił.

Istnieje wiele napojów detoksykacyjnych, które mogą pomóc wyczyścić THC z systemu. Oto niektóre z najlepszych opcji.

Detox Drink # 1: Clear Choice Oczyszczanie ratunkowe.

Clear Choice Rescue Cleanse to jeden z najlepszych detoksykatorów – z kilku powodów: jest najbardziej skuteczny napój detox dostępny obecnie, ale zarazem przy tym nie jest tak obrzydliwy, jak inne opcje (jak, chociażby… ocet). Wprawdzie nie jest on u nas dostępny, ale nie ma też problemu ze sprowadzeniem go np. via Amazon.

Clear Choice stosuje się w ilościach zależnych od wagi ciała – jeśli masz ponad 90 kg, musisz wziąć wersję 32 oz. Ale jeśli ważysz mniej, upewnij się, że bierzesz butelkę 17oz. Co za dużo, to niezdrowo..

clear choic

Aby Clear Choice było skuteczne, musisz zaprzestać używania konopi indyjskich na co najmniej 48 godzin przed jego spożyciem. Upewnij się również, że żołądek jest pusty – powstrzymaj się od jedzenia na co najmniej cztery godziny przed całą akcją. A potem robić siku. Dużo siku. Celem Clear Choice jest wypłukiwanie całego THC z organizmu przez mocz. Czas ma również kluczowe znaczenie, więc po prostu upewnij się, że korzystasz z Clear Choice na około dwie godziny przed badaniem leku. Wraz z upływem czterech do pięciu godzin po użyciu Clear Choice, szanse na zdanie testu na narkotyki drastycznie maleją.

Ale poza tym, nie musisz mieć żadnych obaw. Ten preparat został stworzony specjalnie do tego, byś mógł spokojnie zdać drug-testy i dalej cieszyć się swoją pracą. W Polsce znajdziecie kilka odpowiedników tego typu produktów.

Detox Drink # 2: Sok z cytryny.

Sok z cytryny jest często używany jako napój detoksykacyjny ze względu na jego kwaśne właściwości, które pozwalają oczyścić system w podobny sposób do tego, jak wcieranie alkoholu w zabrudzenie usuwa plamy tłuszczu. Na szczęście nie musisz zażywać całej butelki przed badaniem na obecność narkotyków, ani spędzać godziny na wyciskaniu cytryn do szklanki. Wystarczy ,jak wymieszasz jedną łyżkę soku z cytryny w szklance wody o pojemności 16 ml, po czym prześpisz się przez następne kilka godzin.

sok z cytryny

Ale to nie koniec. W metodzie z sokiem z cytryny chodzi o pewien proces, który należy powtarzać, jego celem jest wypicie jak największej ilości soku z cytryny przy zachowaniu proporcji jednej łyżki soku z cytryny, w jedną szklance wody o pojemności 16 ml. Powinieneś wypić tę mieszaninę co najmniej 7 lub 8 razy przed badaniem narkotykowym.

Trochę to kłopotliwe, ale działa.

Detox Drink # 3: Nuklearny rozpuszczalnik

To jedna z bardziej obrzydliwych opcji. Ale są pewne przesłanki, że zadziała. Chodzi o to, aby wymieszać jak najwięcej składników o właściwościach detoksykacyjnych i stworzyć z niej jedną bombową mieszankę.

grzyb atomowy

A robi się to tak: 16 ml ciepłej wody, 2 łyżki stołowe octu jabłkowego, 2 łyżki soku z cytryny, 1 łyżka imbiru, 1 / 4 łyżeczki cynamonu i szczyptę papryki cayenne. Zaleca się dodanie także 1 łyżki miodu, jeśli zwraca się uwagę na takie detale, jak… walory smakowe – dzięki temu doświadczenie może być nieco przyjemniejsze (chociaż w praktyce nie robisz tutaj koktajli – próbujesz wypłukać THC z twojego systemu).

Wszystko zmieszaj ze sobą w dużym szkle, przytrzymaj nos i staraj się jak najszybciej chlusnąć to cholerstwo. Całą obrzydliwą procedurę powtórz co najmniej trzy razy w dniu testu na narkotyki. A będzie git.

Detox Drink # 4: Pij dużo wody.

Czasem najlepsze są proste rozwiązania. Jeśli nie przełkniesz żołądkowo kwaśnych składników, takich jak sok z cytryny lub ocet jabłkowy, może najlepszym środkiem detoksykacyjnym okazać się zwykła stara woda. Wszystko zależy od twojego organizmu, a także ilości i czasu.

Ta sztuczka działa szczególnie dobrze, jeśli musisz skonsultować się z lekarzem w bardzo krótkim czasie. Technika jest prosta: 30 minut przed testem na narkotyki, wypij tyle wody, ile jest to możliwe. Następnie przytrzymaj wszystko, co pijesz, dopóki nie nadejdzie moment testu na narkotyki. Jak ci się poszczęści wodospad H2O będzie strzelał przez małe jelita i z dróg moczowych i do kubeczka. Chodzi o to, że twój mocz będzie wtedy czystą wodą, a zatem także nie wykaże żadnego THC. Ale jest to opcja dla odważnych, którzy zdołają w takich okolicznościach wypić wystarczająco dużo i jednocześnie… nie pomoczyć spodni.