Wołów: Złodziej miał w domu "plantację marihuany"

W ubiegłym miesiąca doszło do włamania do budowy jednego z domów jednorodzinnych na terenie Wołowa. Policja szybko ustaliła sprawców, a podczas zatrzymania jednego z nich ujawnili “plantację marihuany”.

Policjanci Kryminalni z Wołowa wraz z policjantami z Brzegu dolnego szybko ustalili kto był sprawdzą dokonania włamania, podczas którego z budowy domu jednorodzinnego na terenie Wołowa skradziono przewody elektryczne, zestaw narzędzi oraz akumulator i 70l paliwa.

Podczas zatrzymania i przeszukania mieszkania jednego z podejrzanych policjanci nie spodziewali się, że po za rzeczami pochodzącymi z kradzieży natrafią również na “plantację marihuany” – którą okazało się być 20 marnych sadzonek konopi indyjskich.

Zatrzymany mężczyzna był już poszukiwany za inne kradzieże, m.in sprzętu elektronicznego o wartości prawie 7tyś. złotych oraz dwóch pieców centralnego ogrzewania. Obaj mężczyźni staną teraz przed sądem

Komentarze

Komentarze

1 KOMENTARZ

  1. Policjanci kryminalni z Wolowa i Brzegu Dolnego ustalili kto byl sprawca wlamania i dokonali zatrzymania. Nie spodziewali sie jednak, ze w domu jednego ze zlodziei odnajda ponad 20 krzakow marihuany. Poza tym mezczyzna ten byl juz poszukiwany za wczesniejsza kradziez dwoch piecow CO oraz sprzetu elektronicznego o wartosci 6800 zl.

Comments are closed.