Już niedługo w stolicy odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla miłośników konopi – WeedFest 2023, który odbędzie się w dniach 27 i 28 maja w DT Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w samym centrum Warszawy. Odwiedzający oprócz poznania nowości z rynku konopi, nabycia w promocyjnych cenach nasion czy innych produktów będą mogli wziąć udział w panelach prowadzonych przez ekspertów, szkoleniach growerskich czy z warsztatach z konopnego gotowania. WeedFest 2023 to także Strefa Pacjenta, Strefa Waporyzacji i wiele wiele innych ciekawych wydarzeń towarzyszących. Nie może Cię tam zabraknąć!

Baner Reklamowy

Weed Fest 2023

Będzie to czwarta edycja wydarzenia, które w ostatnich latach było największymi targami konopi w Polsce. Ale WeedFest to nie tylko targi. Oczywiście warto przyjść także z tego powodu gdyż jest to jedna z niewielu okazji porozmawiania z przedstawicielami lub szefami firm, których marek używacie. Podczas targów można tez oczywiście liczyć na promocyjne ceny targowe, zobaczyć premierowe produkty czy skorzystać z czasem bardzo korzystnych targowych ofert.

W tym roku organizatorzy przygotowali też kilka niespodzianek, aby wasz czas spędzony na Weedfest był możliwie najlepszy.

Edu Zone – Strefa Edukacyjna

W strefie EduZone, nie tylko dowiesz się więcej na temat zastosowań medycznych konopi, ale także otrzymasz informacje na temat wpływu rośliny na organizm człowieka oraz innych ważnych aspektów związanych z jej zastosowaniem. To także miejsce, gdzie będziesz miał szansę posłuchać wykładów ekspertów z różnych dziedzin związanych z konopiami.

Strefa Pacjenta

W strefie pacjenta, gdzie spotkacie przedstawicieli klinik konopnych z całego kraju. Odwiedzający WeedFest Warszawa 2023 będą mieli szansę porozmawiać z ekspertami z dziedziny medycyny konopnej, którzy przedstawią różne aspekty związane z zastosowaniem rośliny w terapiach medycznych. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat właściwości leczniczych konopi, jak i poznać różne sposoby ich zastosowania bezpośrednio od lekarzy specjalistów, którzy terapie konopne. Będzie tez miejsce przeznaczone na porady dla pacjentów od lekarzy.

Vape Lounge – Strefa Waporyzacji

Jeśli jesteś miłośnikiem waporyzacji lub akurat poszukujesz odpowiedniego dla siebie sprzętu na początek przygody z waporyzowaniem konopi? Koniecznie zatem odwiedź strefę Vape Lounge – Strefa Waporyzacji na WeedFest 2023, gdzie będzie można przetestować różne rodzaje waporyzatorów. Ale także możesz tam wziąć udział w The Hemp Cup i oddać głos na najlepszy Twoim zdaniem susz konopny. To także miejsce, gdzie będzie można spotkać pasjonatów waporyzacji i wymienić się doświadczeniami w tej dziedzinie oraz porozmawiać z wapo ekspertami z VapeFully – partnera strefy Vape Lounge

Strefa Chillout

Chcesz odpocząć po intensywnych atrakcjach? W strefie Chillout znajdziesz idealne miejsce do relaksu i wytchnienia. To miejsce, gdzie będziesz mógł odpocząć, nabrać sił i przygotować się na kolejne atrakcje WeedFestu.

Growers Zone

W zeszłym roku po raz pierwszy na WeedFest organizowane były Szkolenia Growerskie w ramach strefy Growers Zone. Zainteresowanie tą częścią wydarzenia podczas poprzedniej edycji było bardzo duże, a nawet bardzo duże. Dlatego w tym roku także nie zabraknie strefy uprawowej, która tym razem zaoferuje odwiedzającym jeszcze więcej atrakcji i informacji praktycznych z zakresu uprawy konopi. Masz pytania o uprawę? Przyjdź na WeedFest 2023 i dowiedz się wszystkiego.

WeedFest to nie tylko wydarzenie dla miłośników konopi, ale także doskonała platforma dla firm związanych z branżą konopi. Partnerzy wydarzenia, w tym klinika konopna Carenabis, producent świec zapachowych z suszem konopnym WeeCandle, CannaStocks, który jest portalem ułatwiającym znalezienie firm konopnych w tym sklepów z CBD, laboratoriów i innych firm z branży konopi zapewnią, że wydarzenie będzie nie tylko dobrze zorganizowane, ale także pozwoli na nawiązanie wartościowych kontaktów i nawiązanie współpracy między firmami z branży.

Jeśli jesteś miłośnikiem konopi, to nie może Cię zabraknąć na WeedFest Warszawa 2023! To wydarzenie, które pozwoli Ci poznać wiele nowych ludzi, zdobyć cenne informacje na temat uprawy, medycznych zastosowań i innych aspektów związanych z tą cudowną rośliną, a także masa dobrej zabawy. Znajdziesz tam wiele atrakcji, które zaspokoją różne zainteresowania i potrzeby. Czy jesteś miłośnikiem medycyny konopnej, waporyzacji, czy uprawy, WeedFest z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Wydarzenie odbędzie się już w dniach 27 i 28 maja w DT Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie.

Zapisz się do wydarzenia na fb  https://www.facebook.com/events/3205974486398893

Wszelkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie organizatora: https://weedfest.pl