awantura o trawkę na środku ulicy
Reklama na 420 Polska

Akcja miała miejsce we wtorek na jednej z ulic miasta. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o dwóch awanturujących się mężczyznach.

Wysłany na miejsce patrol potwierdził, że między grupką kilku osób doszło do nieporozumienia, które zostało wyjaśnione przed ich przyjazdem. W trakcie prowadzonych czynności związanych z wezwaniem, policjanci ujawnili przy 41-letnim oraz 19-letnim mieszkańcu Olsztyna woreczki z zielonym suszem roślinnym oraz białym proszkiem.

Obaj awanturnicy zostali natychmiast zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. W międzyczasie inni funkcjonariusze pojechali do mieszkania 41-latka, w którym ujawnili kolejne pakunki z marihuaną i amfetaminą. Towar zabezpieczono i przekazano do analizy laboratoryjnej w celu potwierdzenia przypuszczeń.

Reklama na 420 Polska

Dodatkowo po za pokaźną ilością środków odurzających, w mieszkaniu 41-latka policjanci zastali 24-letniego mężczyznę, który jak się później okazało jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie w celu odbycia 10 miesięcznego wyroku pozbawienia wolności.

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska