marihuana w bonusie do nowego albumu cypers hill
Reklama na 420 Polska

Marihuana w bonusie do nowego albumu Cypers Hill – Elephants on Acid nie jest jakimś ogromnym zaskoczeniem dla fanów grupy, która wręcz kojarzona jest z marihuaną. Specjalnie dla swoich fanów, znany na całym świecie hip-hopowy skład przygotował ciekawe niespodzianki.

Firma Bhang Corporation działająca na rynku konopnym ma być kontrahentem, który zajmie się przygotowaniem specjalnych produktów, które mają być bonusem do nadchodzącego albumu.

Reklama na 420 Polska

W ramach kolaboracji światło dzienne ujrzą dwa produkty, elegancko słoik w kształcie czaszki, w którym znaleźć będzie można aromatyczne kwiaty odmiany Cherry Bomb lub Zookies, które nie zostały wytypowane bez powodu. Szczepy te, które narodziły się w stajni Ember Valley należą do odmian, które uaktywniają neurony w tych częściach mózgu, które odpowiedzialne są za relaks oraz odbieranie dźwięków. Słoiczki odegrały swoją rolę w klipie do numeru „Crazy”

Czy jest w tym ukryte drugie dno? Możliwe, że płyta zawierać będzie ukryty przekaz lub coś, czego nasz mózg nie będzie w stanie wychwycić bez wcześniejszego odurzenia się dobrej jakości trawką. Sam album w wolnym tłumaczeniu nazywać się będzie „Słonie na kwasie” więc stajemy się jeszcze bardziej podejrzliwi.

Drugim prezentem ma być pudełko od klasycznej, magnetofonowej kasety, której oczywiście brakuje w środku. Zamiast niej, słuchacz znajdzie sześć gotowych jointów. Każdy z nich zawiera po 0.6g indyjkowego szczepu Mendo Breatch.

“Jesteśmy dumni ze współpracy z Bhang-Cypress Hill. Udało się uzyskać produkty odzwierciedlające tożsamość i wizję zespołu “

– tak opisywał swoją ekscytacje związaną ze współpracą grupy Cypers Hill, dyrektor generalny Bhang Corporation, Scott Van Rixel.

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska