Marihuana w bonusie do nowego albumu Cypers Hill – Elephants on Acid nie jest jakimś ogromnym zaskoczeniem dla fanów grupy, która wręcz kojarzona jest z marihuaną. Specjalnie dla swoich fanów, znany na całym świecie hip-hopowy skład przygotował ciekawe niespodzianki.

Baner Reklamowy

Firma Bhang Corporation działająca na rynku konopnym ma być kontrahentem, który zajmie się przygotowaniem specjalnych produktów, które mają być bonusem do nadchodzącego albumu.

W ramach kolaboracji światło dzienne ujrzą dwa produkty, elegancko słoik w kształcie czaszki, w którym znaleźć będzie można aromatyczne kwiaty odmiany Cherry Bomb lub Zookies, które nie zostały wytypowane bez powodu. Szczepy te, które narodziły się w stajni Ember Valley należą do odmian, które uaktywniają neurony w tych częściach mózgu, które odpowiedzialne są za relaks oraz odbieranie dźwięków. Słoiczki odegrały swoją rolę w klipie do numeru „Crazy”

Czy jest w tym ukryte drugie dno? Możliwe, że płyta zawierać będzie ukryty przekaz lub coś, czego nasz mózg nie będzie w stanie wychwycić bez wcześniejszego odurzenia się dobrej jakości trawką. Sam album w wolnym tłumaczeniu nazywać się będzie „Słonie na kwasie” więc stajemy się jeszcze bardziej podejrzliwi.

Drugim prezentem ma być pudełko od klasycznej, magnetofonowej kasety, której oczywiście brakuje w środku. Zamiast niej, słuchacz znajdzie sześć gotowych jointów. Każdy z nich zawiera po 0.6g indyjkowego szczepu Mendo Breatch.

“Jesteśmy dumni ze współpracy z Bhang-Cypress Hill. Udało się uzyskać produkty odzwierciedlające tożsamość i wizję zespołu “

– tak opisywał swoją ekscytacje związaną ze współpracą grupy Cypers Hill, dyrektor generalny Bhang Corporation, Scott Van Rixel.