Najbardziej pożądana wśród polskich pacjentów odmiana medycznej marihuany Red No 2 powróciła do aptek. Przerwa w dostawach tej popularnej odmiany do Polski trwała kilka miesięcy, co spowodowane było głównym powodem była konieczność dostosowania suszu do rygorystycznych polskich wymagań.

Firma Spectrum Therapeutics już kilka razy zmagała się z problemami związanymi planowaną dostawą surowca – podczas badań w suszu pojawiał o się inne stężenie kannabinoidów, niż deklarował producent, przez zgłaszana do importu partia była odrzucana. Od ostatniej dostępnej partii minęło już kilka ładnych miesięcy.

Baner Reklamowy

Na szczęście dla pacjentów, Red No 2 jest ponownie dostępna, a lista aptek, w których można nabyć ten susz, jest dostępna w serwisach jak gdziepolek czy ktomalek.

Red No. 2 może być z powodzeniem stosowany przez pacjentów zmagających się z bólem, problemami ze snem, a także brakiem apetytu czy nudnościami spowodowanymi np. chemioterapią. Świetnie sprawdza się również w przypadku zaburzeń i problemów neurologicznych.

Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej kliniki konopnej, która poprowadzi twoją terapię medyczną marihuaną, koniecznie zajrzyj na KonopnyMed!