Cannabis flos s-lab THC 18%, CBD<1% – pod nazwą kryje się jedna z popularnych odmian – Pink Kush – która właśnie trafiła do dystrybucji w polskich aptekach. Surowiec do sporządzania leków recepturowych został wprowadzony na nasz rynek przez portugalską firmę Tirlay.

Pink Kush w polskich aptekach!

Pink Kush to nowa pozycja z pośród dostępnych już odmian medycznej marihuany w polskich aptekach. Za jej sprowadzenie odpowiedzialna jest portugalska firma Tirlay.

Baner Reklamowy

Pink Kush dobrze znany jest ze swoich właściwości terapeutycznych i z powodzeniem stosowany jest przez wielu pacjentów. Szczep ten jest również bardzo popularny wśród użytkowników rekreacyjnych.

Komu zaleca się korzystanie z odmiany Pink Kush?

Susz zawiera ok 18% THC i niecały procent CBD, więc raczej sugeruje się go bardziej doświadczonym pacjentom. Terpeny jakie dominują w tym szczepie to przede wszystkim terpinolen, mircen oraz pinen.

Przykładowa etykieta suszu Cannabis flos s-lab THC 18%, CBD<1% (Jack Herer)

Pozycja ta polecana jest dla pacjentów szukających szczepów o charakterze energetyzującym, ale także cierpiącym na takie schorzenia jak brak apetytu, nudności i wymioty spowodowane np. chemioterapią, przewlekłe bóle, stwardnienie rozsiane czy jaskra. Już sam profil terpenowy posiada właściwości przeciwutleniające.

Co znajdziemy w opakowaniu i ile zapłacimy?

W przeciwieństwie do poprzenich firm takich jak Aurora, które oferuje 10 gramowe opakowania oraz firmy Spectrum Therapeutics oferującej 5 gramowe pudełeczka, to dla odmiany opakowanie firmy Tilray zawierało będzie 15 gramów kwiatów konopi indyjskich.

Opakowania zawierające 15 gramów suszu to koszt wynoszący 800zł.