Reklama na 420 Polska

Plantacja marihuany na strychu budynku wielorodzinnego została ujawniona przez Legnickich policjantów w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych.

Podczas czynności wykonywanych w związku z podejrzeniem posiadania znacznych ilości środków odurzających policjanci znaleźli w mieszkaniu 25-latka ponad 1000 porcji marihuany. W toku dalszych czynności na poddaszu budynku wielorodzinnego ujawniono także plantację konopi indyjskich.

„W trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych należących do niego policjanci ujawnili na strychu budynku wielorodzinnego kilkanaście sadzonek konopi w różnym stadium rozwoju, z których można byłoby uzyskać ponad 400 porcji handlowych środków odurzających. Ponadto, w jednym z pomieszczeń mieszkalnych, funkcjonariusze ujawnili ponad 1000 porcji handlowych suszu marihuany oraz profesjonalny sprzęt służący do jej uprawy. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. 25-latek za swoje czyny odpowie teraz przed prokuratorem i sądem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności”

– informuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

25-latek został zatrzymany przez legnicką policję i przewieziony do aresztu. Za posiadanie marihuany i prowadzenie uprawy może grozić mu do 10 lat pozbawienia wolności. O jego losie zadecyduje sąd.

Reklama na 420 Polska

 

Komentarze

Komentarze

Reklama na 420 Polska