Zapalił marihuanę w szkole. Policja znalazła susz w plecaku
Niecodzienna sytuacja w jednej ze szkół ponadpodstawowych w powiecie kluczborskim. 17-letni uczeń miał zapalić marihuanę podczas przerwy między lekcjami, co szybko zwróciło uwagę innych uczniów i nauczycieli. Według informacji przekazanych przez policję, uczennice zgłosiły wychowawcy, że wyraźnie wyczuwają od kolegi zapach marihuany. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy. Susz w plecaku Podczas interwencji policjanci znaleźli w plecaku…





