Wrocław: siedział ze słoikiem marihuany na Wyspie Słodowej i popalał skręta

Wrocław: siedział ze słoikiem marihuany na Wyspie Słodowej i popalał skręta

19-latek z Wrocławia siedział ze słoikiem marihuany na wyspie słodowej – został przyłapany przez policjantów podczas beztroskiego wypoczynku, rzucając się w oczy z powodu słoika z trawką, który ustawił obok siebie. Wyspa Słodowa jest miejscem spotkań wielu wrocławian. Każdego dnia młodzi ludzie spotykają się w tym miejscu, aby wspólnie spędzać czas. Patrole policji uczęszczają na…