Zgorzelec: Ukradł konopie z pobliskiego pola, rozbił samochód chwilę później
Pewien mężczyzna ukradł konopie z pobliskiego pola. Karma szybko do niego wróciła, ponieważ kilka chwil później rozbił swój pełen roślin samochód. Do nietypowego zdarzenia doszło kilka dni temu w Zgorzelcu. Po kradzieży 60 roślin konopi, mężczyzna rozpędzonym samochodem wjechał na pobocze po czym najechał na murek, na którym zawisło jego auto. Kierowca od razu zaczął…


